Paweł Kukiz utracił kontrolę. Jego konto na Twitterze przejął Johnnie Walker [MEMY]

Ostatni weekend był dla Pawła Kukiza weekendem trudnym. Polityk/piosenkarz odnotował dziwny wpis na swoim Twitterze, a stwierdzenie, że sam go popełnił, zajęło mu zdecydowanie za dużo czasu.
Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Co wydarzyło się na Twitterze Pawła Kukiza w nocy z piątku na sobotę? Cóż, działy się tam rzeczy przedziwne. Politykujący muzyk postanowił zabrać głos w dyskusji na temat byłego rzecznika jego klubu, Jakuba Kuleszy.

Postanowił, lub jak tłumaczył po fakcie, ktoś zrobił to za niego. Okazało się bowiem, że wpisu Paweł Kukiz się wstydzi, wpis jest co najmniej niesmaczny, a granice przekroczone zostały tak bardzo, że całość musiała być sprawką chochlika, który wkradł mu się na konto. 

O co się rozchodzi? O masturbującego się Korwina, Jakubiaka w kadzi i Wilka w pończochach. Wpis z Twittera zniknął, ale jak to zwykle bywa, w Internecie nic nie ginie. I uprzedzamy, czytacie na własną odpowiedzialność:

Memy Memy Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

Następnego dnia Paweł Kukiz oznajmił, że ktoś wkradł mu się na konto i w związku z tym zmuszony będzie swój profil skasować. Tymczasem szybko zaczęły pojawiać się komentarze sugerujące, że kontrolę nad Twitterem przejął Jim Bean, Johnnie Walker albo Smirnoff. 

   

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

To jednak nie koniec historii. Paweł Kukiz podjął odważną decyzję i wyjawił światu, co wydarzyło się nieszczęsnej nocy. Ku zdziwieniu ogółu, zawiniły... alkoholowe upojenie i emocje.

   

Memy Memy Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

Niestety, błędne tłumaczenia Pawła Kukiza niewiele mu pomogły, bo dziś jego konto na Twitterze i to, co działo się na nim w weekend, jest chyba najczęściej komentowanym, okołopolitycznym wydarzeniem. 

Co więcej, coraz głośniej i częściej mówi się dziś o rychłym rozpadzie Kukiz'15

Memy Memy Fot. Breaking News | TT

Komentarze nie milkną też po stronie obywateli, również tych piszących memy. My zebraliśmy dziś te najlepsze. Miłego oglądania!

Memy Memy Fot. Wykop.pl

               

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                    

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

          

Memy Memy Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

              

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

                           

Memy Memy Fot. Memy gorszego sortu | FB

               

Memy Memy Fot. Donald.pl

              

Memy Memy Fot. Twitter

             

Więcej o: