Donald Tusk zeznawał w sprawie Amber Gold i pokonał komisję. Takich odpowiedzi się raczej nie spodziewali [MEMY]

W poniedziałek Donald Tusk stanął przed komisją badającą sprawę Amber Gold i przez siedem godzin odpowiadał na jej pytania. Te nie zawsze były merytoryczne, więc i jego odpowiedzi zdecydowanie odbiegały od standardowych odpowiedzi świadka.
MEMY MEMY Fot. Anonimowy Internauta | TT

Ostatni poniedziałek nie był raczej dniem łatwym dla Małgorzaty Wassermann. Nie dość, że dzień wcześniej przegrała (z kretesem) w wyborach na prezydenta Krakowa, to jeszcze z początkiem nowego tygodnia musiała poprowadzić przesłuchanie Donalda Tuska w sprawie Amber Gold. A przesłuchanie to zdecydowanie nie było dla niej niczym przyjemnym. 

Okazało się bowiem, że świadek w sprawie ani myślał pokornie odpowiadać na pytania komisji. Wręcz przeciwnie, rzucał cięte riposty i ogólnie wyglądał na dość rozluźnionego. Niektórzy twierdzą nawet, że całość wyglądała tak, jakby to on przesłuchiwał zgromadzonych, a nie odwrotnie.  

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Choć sprawa Amber Gold jest poważna, choć dojście do prawdy ciągnie się latami, wczorajsze przesłuchanie przejdzie do historii nie jako to, na którym ustalono coś ważnego, lecz jako to, na którym, mówiąc kolokwialnie, Donald Tusk ''zaorał'' komisję.  

Jego odpowiedzi były miażdżące i krążą dziś po sieci jako swoisty poprawiacz humoru. 

                   

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Całe spotkanie obfitowało we wspaniałe smaczki. Donald Tusk mówił o pykaniu na klawiaturze, upominał panią Wassermann, że nie jest lekarzem, a na zarzut prowadzenia kampanii politycznej wypominał przewodniczącej komisji hipokryzję. Było naprawdę ciekawie!

Memy Memy Fot. Wykop.pl

Nastroje po przesłuchaniu są zgoła odmienne. Prawa strona twierdzi, że Donald Tusk poległ, cała reszta winszuje mu klasy, spokoju, inteligencji i ciętej riposty. Jak było? Ocenę pozostawiamy każdemu z osobna. My wiemy jedno. Bawiliśmy się pysznie.    

Memy Memy Fot. Nowoczesny maoizm | FB

                        

Memy Memy Fot. JBWA | FB

               

Memy Memy Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

            

Memy Memy Fot. Cały czas się uczę | TT

             

Memy Memy Fot. Twitter

          

Memy Memy Fot. Sekcja Gimnastyczna | FB

                 

Memy Memy Fot. Twitter

              

Memy Memy Fot. Prawolewak | TT

             

Memy Memy Fot. Wykop.pl

            

Memy Memy Fot. Twitter

            

Więcej o: