JAK ZMIENIALI SIĘ bohaterowie "Harry'ego Pottera"

Dokładnie 10 lat temu na ekranach kin pojawił się on - najsłynniejszy czarodziej na świecie. Zobaczcie, jak dzieci odgrywające główne role, zmieniły się w całkiem poważnych młodych ludzi.

Harry Potter, czyli Daniel Radcliffe

Niekwestionowana gwiazda i najbardziej utalentowany uczeń Hogwartu. Z ślicznego chłopczyka Daniel Radcliffe przeistoczył się w całkiem przystojnego mężczyznę (choć na ostatnim zdjęciu nieco przypomina Robina Williamsa). W międzyczasie dochodziły nas informacje o tym, że pali, że zrzuca ciuchy na Broadwayu i że wciela się w żołnierza. Z wąsem...

Hermiona Granger, czyli Emma Watson

Obserwowanie tej przemiany należało zdecydowanie do najmilszych dla oka. Z niepozornej dziewczynki Emma Watson przeobraziła się w piękną kobietę, której urodę doceniają najważniejsze magazyny świata. Biedna musiała "Harry'ego..." odreagować i ścięła włosy. I tak jest śliczna.

Ron Weasley, czyli Rupert Grint

Ron to ten, co zawsze stoi w cieniu Harry'ego. Rupert Grint chyba nie może narzekać, bo rola w serii filmów przyniosła mu tyle pieniędzy, że teraz może je wydawać na to, by ktoś chodził w jego cieniu.

Draco Malfoy, czyli Tom Felton

Wszystkie dziewczynki kochają niegrzecznych chłopców, więc pewnie dlatego Draco Malfoy ma aż tyle fanek. Ciekawe, czy w ostatniej części się nawróci. Oby nie.

Wczorai j i dziś

Dla porównania - pierwszy oraz ostatni zwiastun filmu.

Więcej o: