Kolejne tajemnice Schwarzeneggera. Występował w szalonych reklamach [GALERIA WSTYDU]

Arnold Schwarzenegger publicznie przeprosił za swój romans z pomocą domową. Nie jest to jednak jedyny błąd, którego powinien żałować po latach. Być może Arnold miał nadzieję, że seria dziwnych japońskich reklam, w których wystąpił w latach osiemdziesiątych, odejdzie w zapomnienie, ale internet nie zapomina nigdy. Oto najbardziej zaskakujące role w karierze Schwarzeneggera.

Conan w butelce

Odkręcasz nakrętkę napoju, a tam... rechoczący Schwarzenegger na rowerze. Niektórzy odrzuciliby butelkę z okrzykiem przerażenia, ale bohaterowie reklamy tylko uśmiechali się ze zrozumieniem.

Miliony monet

W kolejnej odsłonie Arnold niczym dżin na chwilę uwolnił się z butelki, żeby wyczarować stosy złotych monet, po czym w oparach dymu zniknął.

Uwaga na skutki uboczne

Ten film ostrzega przed skutkami przedawkowania napoju energetycznego. Jeśli zaczniecie widzieć piękną Japonkę ściągające z siebie butelkę niczym sukienkę, a potem pojawi się nad nią gigantyczna głowa Arniego, najprawdopodobniej przesadziliście ze spożyciem.

Młot na bandziorów

Arnold wybrał się na spacer z dziewczyną, ale ich spokój zakłócili dwaj młodzieńcy o bez wątpienia wrogich zamiarach. Na szczęście Terminator miał przy sobie butelkę cudownego eliksiru i mógł dać zbirom nauczkę w wyjątkowo spektakularny sposób.

Pełen odlot

Znów kobieta w opałach, tym razem w scenerii lotniczo-fantastycznej. Trudno stwierdzić, na czym polega właściwie jej problem, jednak wypicie wspaniałego napoju i stworzenie z Arnoldem superpojazdu latającego jest zawsze dobrym rozwiązaniem.

Zawiało, zasypało

Nie mamy pojęcia, co właściwie się działo w tym filmiku ani czym jest biała substancja, która posypała się z nieba w finale, ale najwyraźniej połączone siły Arnolda i napoju znów uratowały sytuację.

Kolacja Terminatora

Jeśli bolą Was już uszy od głośnego "AHAHAHAHA!" Schwarzeneggera, zrelaksujcie się przy tej spokojnej reklamie, w której były gubernator demonstruje japoński ceremoniał zalewania zupki błyskawicznej.

Więcej o: