6 wydarzeń, które zapowiadały dzisiejszą Apokalipsę [FILMY I ZDJĘCIA]

Dziś rozpocznie się Apokalipsa. Tak przynajmniej twierdzi 89-letni amerykański kaznodzieja Harold Camping. Nie spodziewaliście się tego? A przecież od wielu tygodni na niebie i na ziemi pojawiały się znaki zapowiadające Dzień Sądu.

Lady Gaga pokazała się publicznie w dżinsach!

Lady Gaga przyzwyczaiła wszystkich, ze nawet po bułki do sklepu wychodzi w strojach, które przypominają konstrukcje architektoniczne. Wydawać by się mogło, ze niczym już nie jest w stanie zaskoczyć swoich wielbicieli - a jednak! Królowa Popu przeszła ulicą w najzwyklejszych dżinsach, które nie były nawet ozdobione słoniną ani reflektorami samochodowymi. Nie da się tego wytłumaczyć inaczej niż nadchodzącą Apokalipsą.

Miley Cyrus nagrała cover ?Smells like teen spirit?!

Jeśli nie chcecie się zbytnio denerwować przed Apokalipsą (który według Campera rozpocznie się już o 18:00), lepiej nie włączajcie tego filmu. Gwiazdka serialu ''Hanna Montana'' śpiewa na nim swoją wersję najbardziej znanej piosenki Nirvany. Świat w którym szargane są największe świętości chyba naprawdę zasłużył na zagładę.

Lord Vader ukazał się w filiżance kawy!

Wizerunek Jezusa pojawiał się na szybach, drzewach i spalonych tostach tak często, że wszyscy się już do tego przyzwyczaili. Jednak kiedy w filiżance kawy ukazuje się Lord Vader, musimy przygotować się na kłopoty. Lord zdecydował się objawić w pianie na latte, co nieco zaskoczyło jego fanów, którzy podejrzewali go o upodobanie raczej do czarnego niczym Ciemna Strona Mocy podwójnego espresso.

Urodziła się krowa umaszczona jak panda!

Kiedyś katastrofy zapowiadały narodziny cieląt o dwóch głowach, współczesne cielęta zwiastujące nieszczęście wyglądają dużo bardziej uroczo. To słodkie zwierzę jest efektem wielu lat genetycznych manipulacji Chrisa Jessena, farmera z Colorado. Jeśli nie zostaniecie dziś wzięci żywcem do nieba, możecie je kupić za jedyne 30 tysięcy dolarów.

Kapelusz księżniczki Beatrice to wrota piekieł!

Internautom słynny kapelusz kojarzył się różnie. Niektórzy twierdzili, ze przypomina precel, Latającego Potwora Spaghetti lub klapę od sedesu, inni uważali, ze księżniczka inspirowała się antenami Teletubbisiów. My jesteśmy przekonani, że kapelusz to zakamuflowany portal przez który w czasie Apokalipsy wyjdą piekielne bestie. Nakrycie głowy zostało niedawno wystawione na charytatywnej aukcji na ebayu. Biada nabywcy!

Justin Bieber i Ozzy Osbourne wystąpili razem w reklamie!

Książę Ciemności wypowiedział słynne zdanie ''Kim, k..., jest Justin Bieber'', a niedługo później powtórzył je w reklamie, w której wystąpił razem z idolem nastolatek. Widzowie podzielili się na oburzonych fanów Biebera i oburzonych fanów Osbourne'a. Wszyscy jednak są zgodni co do tego, że produkcja to znak nadchodzącego Armageddonu.

Więcej o: