Największe koszmary chirurgii plastycznej. UWAGA! Mocne [ZDJĘCIA]

Większość z nas panicznie boi się szczepionek. Są jednak tacy, którzy nie mogą żyć bez zastrzyku raz w miesiącu. Ale nie chodzi im o zdrowie, tylko o urodę. Dla nich botoks i operacje plastyczne są jak narkotyk. Zanim zdołają się wyrwać z kolagenowego cugu przeważnie jest już za późno. Oto jak kończą, kiedy sprawy zajdą za daleko...

Donatella Versace

Donatella jest siostrą legendarnego projektanta Gianniego Versace i współzałożycielką marki Versace. Poza wszystkimi operacjami, którym się poddała, jej życie to pasmo sukcesów. Jest uznawana za guru mody i utalentowaną projektantkę. Versace nie ma żadnych powodów, by grymasić. Zresztą nawet gdyby chciała, wątpimy, żeby jej się to udało.

Wszystkie (prawie) kobiety Muammara Kaddafiego >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Amanda Lepore

Amanda, dawniej Armand, jest absolutną ikoną w środowisku transseksualistów. W świecie mody też nie może narzekać na brak popularności. Wielokrotnie występowała już na wybiegu, w reklamach, filmach i teledyskach.

Pierwszą operację plastyczną przeszła jako piętnastoletni chłopiec. Pod koniec liceum poddała się zabiegowi zmiany płci.  Lepore, jako jedyna na naszej liście poddała się tym wszystkim zabiegom, nie ze względu na oczekiwania innych ludzi, ale po to, żeby się od nich uwolnić. A wolność ma swoją cenę...

Elsa Patton

Niestety o tej pani nie wiemy zbyt wiele poza tym, że jest jedną z gwiazd amerykańskiego reality show Real Housewives of Miami (Prawdziwe gospodynie z Miami). Ale jednego możemy być pewni, musi być WIELKĄ fanką operacji plastycznych.

 


Jocelyn Wildenstein

Jocelyn była zwykłą, szarą myszką, dopóki nie wyszła za milionera Aleca Wildensteina, znanego kolekcjonera sztuki. Kiedy poczuła, że jej małżeństwo jest zagrożone, postanowiła się odmłodzić... w wieku 50 lat. Teraz ma 61 i nadal poddaje się operacjom plastycznym.

Szacuje się, że na zabiegi wydała już ponad 4 miliony dolarów.  Przez złośliwych nazywana jest "kobietą kot" lub "narzeczoną Wildensteina", w nawiązaniu do filmu "Narzeczona Frankensteina" z Borisem Karloffem.

Jackie Stallone

Jackie Stallone jest matką Sylvestra Stallone oraz medium. Wynalazła metodę czytania z ludzkiej pupy (wariacja na temat czytania z dłoni). Jackie jest również przekonana, że potrafi rozmawiać z psami. Według niej, potrafią one przepowiadać przyszłość. Szkoda, że nie przewidziały, czym skończą się te wszystkie zabiegi kosmetyczne.

Michaela Romanini

Michaela jest Włoszką. Nie wiemy o niej zbyt wiele poza tym, że ludzie kojarzą ją głównie ze względu na twarz. No cóż... jest charakterystyczna.

TOP 10 najlepszych upadków modelek>>
Kliknij, by obejrzeć galerię
Jak pin-up girls wyglądały naprawdę? Przed i po [ZDJĘCIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: