[KAPITAN WRONA] Najlepsze memy. "Ale urwał!"

Powtarzane we wszystkich mediach, a wymyślone na Facebooku: "lataj jak orzeł, ląduj jak Wrona" to nie wszystko. Internet jak zwykle daje radę. Memy, demotywatory, zgrabne hasła, profile na FB... - wszystko w hołdzie dla nowego narodowego bohatera, kapitana Tadeusza Wrony. Gotowi? No to zaczynamy.

Allle urwał!

Co tu dużo pisać. Zupełna nowość i nasz absolutny faworyt. Zobaczcie sami:

INNE MEMY ZNAJDZIESZ TUTAJ >>

Facebook

Przede wszystkim - profile na Facebooku. Jest ich ponad 30. Najpopularniejszy, ''Brawo, Kapitan Tadeusz Wrona'', ma 20 tysięcy fanów. Sporo ma rzeczownik ''bohater'' w nazwie. Ale nam najbardziej spodobał się ten:

Demotywatory

Po drugie, demotywatory. Już się pojawiły, ale na razie nie ma ich dużo. Mamy wrażenie, że internautom lepiej wychodzi wyzłośliwianie się i pastwienie nad pechowcami niż chwalenie bohaterów.

Więcej demotywatorów znajdziecie tutaj>>

Komentarze

Po trzecie komentarze. Duuużo komentarzy. Od inteligentnych i złośliwych, przez głupie i chamskie (jak zwykle, niestety) i po prostu głupie, po świetne, celne, po prostu boskie. Takie lubimy najbardziej:

Wreszcie mamy ŻYWEGO bohatera. Brawo! [szejski, FORUM Gazeta.pl]
Cud to to nie był, na pokładzie była deathmetalowa kapela Decapitated \m/ [Leszek, Facebook]
Faceci usiedli niesamowicie, gładko, nie ześlizgnęli się z pasa, pełen szacunek i uznanie.. [Piotrek, Facebook]
Był nawet wierszyk: "W berżeretkach, balladach, canzonach/Bardzo rzadko jest mowa o wronach/A ja mam taki gust wypaczony/Że lubię wrony... " [stefankawalec, FORUM Gazeta.pl]

''Wrona'' w internecie

Popularność hasła ''wrona'' w internecie wzrosła. I to bardzo. Dokładnie 1500 razy.

Szczegóły znajdziecie tutaj>>

Więcej o: