TOP 7 najbardziej zakręconych akcji WOŚP [ZDJĘCIA]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we współpracy z Allegro.pl ponownie otworzyła specjalną stronę, na której każdy może wykazać się dobrym sercem i wystawić coś na aukcji. Przedstawiamy nasz wybór 7 najbardziej zakręconych aukcji. Do wylicytowania są m.in. karton, który zamordował Hankę, miska, z której Pablo jadł zupę w Mielnie oraz rondo w Jaworznie.
Morderczy Karton Morderczy Karton Fot. za Allegro.pl

Karton Morderca

Oto karton, który według sprzedającego przyczynił się do serialowej śmierci Hanki Mostowiak. Dowodzić ma tego rysa zaznaczona na zdjęciu czerwonym kółkiem. Kto nie boi się przygarnąć mordercy pod swój dach, może wziąć udział w licytacji tutaj.

"Hanka? Co? Pudło!" Jak świat płacze po Hance [OD FB DO MONGOLII] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

TOP 5 Najbardziej absurdalnych mitów o WOŚP>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Rondo w Jaworznie Rondo w Jaworznie Fot. za Allegro.pl

Kup pan rondo

Rondo w Jaworznie będzie oddane do licytacji po raz czwarty. Od 2009 roku zwycięzca licytacji otrzymuje prawa do nadania mu wybranego przez siebie imienia, które będzie obowiązywało przez cały rok. Musi przestrzegać tylko dwóch zasad:

1. Dopuszczalne jest, aby zwycięzca aukcji umieścił na tabliczce imię i nazwisko innej osoby (dziewczyny, chłopaka, żony, męża itp.)

 

2. Po ustaleniu nazwy pozytywną opinię musi wydać komisja UM Jaworzno zajmująca się nazewnictwem ulic

Szczegóły aukcji tutaj.

Rekordowy szalik chorzowskiej Żyrafy Rekordowy szalik chorzowskiej Żyrafy Fot. za Allegro.pl

Szalik rekordzista

Na tej aukcji wygrać można najdłuższy w Polsce szalik. Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie przekazał szal długości 135 metrów i 60 cm szerokości, który do tej pory nosiła rzeźba Żyrafy z chorzowskiego parku. Wszystkie zmarźluchy o szalik mogą walczyć tutaj.

Zupełnie nowy folder Zupełnie nowy folder Fot. za Allegro.pl

Nowy folder z gratisem

Taki rarytas znaleźć można tylko na aukcji WOŚP. Do kupienia jest ''zupełnie nowy, nigdy nie używany NOWY FOLDER''. Data powstaniu folderu została udokumentowana zrzutem ekranu z właściwościami folderu. Do folderu dołączony jest gratis - nowy dokument tekstowy. Jak zapewnia sprzedawca, ''całkiem nowy i nieużywany''. Licytacja tutaj.

Komputer w odkurzaczu Komputer w odkurzaczu Fot. za Youtube.com

Komputer w odkurzaczu

Obudową peceta jest pudło odkurzacza Zelmer Meteor pierwszej generacji. A w środku:

Dane techniczne:
MoBo mATX FIC AE31
CPU Duron 600
HDD Maxtor 8,7 GB
RAM 32mb
PSU Hiper350

Inteligentny odkurzacz był prezentowany na Targach Tuningu Komputerów. Polecamy szczególnie fanom gier komputerowych, których rodzice wciąż zaganiają do sprzątania. Licytujcie tutaj.

Wąsy borgisa Wąsy borgisa Fot. za Allegro.pl

Wąsy

Do kupienia są okazałe wąsy Borgisa - użytkownika Allegro.pl. W ubiegłym roku Borgis wystawił na aukcji możliwość obcięcia ich i zachowania na pamiątkę. Teraz jej zwyciężczyni przekazuje wąsy dalej. Miłośników bujnego zarostu zapraszamy do licytacji.

Miska z Mielna i bohaterowie filmu Miska z Mielna i bohaterowie filmu "Mielno niszczy każdego" fot. allegro.pl

Miska z viralowego hitu ''Kac w Mielnie zniszczy każdego''

Nie każdy ma okazję brać udział w imprezach, które kończą się takim kacem, jakiego doświadczyli Pablo i Krzysiu, bohaterowie Viralu roku, ale za to każdy może wziąć udział w licytacji żółtej miski, z której Pablo jadł zupę.

Pablo i Krzysiu dla WOŚP


W licytacji można wziąć udział tutaj.

20 najdziwniejszych pytań z rozmów kwalifikacyjnych >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

TOP 5 Najbardziej absurdalnych mitów o WOŚP>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: