[TOP 5] Najbardziej żenujące oświadczyny. W fast foodzie, w samolocie, na boisku...

W Twojej głowie kiełkuje pomysł oświadczyn przy aplauzie gapiów? Po obejrzeniu tych kilku filmów możesz dojść do wniosku, że kameralna sceneria będzie odpowiedniejsza dla tego typu przedsięwzięć.
Oświadczył się wśród frytek i hamburgerów Oświadczył się wśród frytek i hamburgerów YouTube

Hamburger, frytki, cola i pierścionek

Chyba nawet nieprzytomne zakochanie nie usprawiedliwia wyboru takiej scenerii. Śmiałek zdecydował się prosić o rękę swojej wybranki wśród hamburgerów, frytek i coli. Fast food w galerii handlowej raczej od początku nie wróżył temu przedsięwzięciu dobrze.

Kiedy do akcji wkroczył specjalnie wynajęty muzyk, który swoim śpiewem i gitarą zwrócił uwagę wszystkich wokoło, napięcie stało się już nie do wytrzymania. Szczególnie dla niedoszłej narzeczonej.

Poprosił dziewczynę o rękę 60 tysięcy metrów nad ziemią Poprosił dziewczynę o rękę 60 tysięcy metrów nad ziemią YouTube

Linie lotnicze patronują temu związkowi

Większym rozsądkiem wykazał się kolejny amator nietypowych zaręczyn. O rękę swojej dziewczyny poprosił w samolocie, 60 tysięcy metrów nad ziemią. Cała sytuacja musiała być wcześniej dokładnie zaplanowana, bo w akcji brała też udział załoga udostępniając proszącemu mikrofon.

Zastanawiająca jest  fraza "Delta Air Lines połączyło nas razem", którą wypowiedział zakochany, być może za delikatną sugestią kapitana samolotu. W każdym razie błogosławieństwa przewoźnika para może być pewna.

Wszystko na szczęście skończyło się happy endem, ale już nigdy nie dowiemy się, czy jest to zasługa wrodzonego sprytu chłopaka, który decydując się na oświadczyny w niebie uniemożliwił ewentualną ucieczkę.

Flashmob zorganizowany specjalnie na oświadczyny Flashmob zorganizowany specjalnie na oświadczyny YouTube

Specjalnie zorganizował flashmob

Niczego nieświadoma dziewczyna oddaje się spokojnie zakupom w galerii handlowej. Po kilku chwilach obok niej zaczyna tańczyć wcale niemała grupka osób zgodnie z wcześniej przygotowaną choreografią. Z niewielkimi oporami dziewczyna daje się wciągnąć w taniec, który trwa jeszcze kilka chwil. Następnie ruchomymi schodami zjeżdża sprawca całego zamieszania wykonując gwiazdorsko-romantyczne gesty.

Trudno nie odnieść wrażenia, że wybranka ma momentami problem z odnalezieniem się w tej całej sytuacji. Mimo wszystko akcja odnosi właściwy skutek. Po tym jak padło upragnione "tak", tańce i pląsy trwają dalej.

Tysiące kibiców widziało tę odmowę Tysiące kibiców widziało tę odmowę Fot. za YouTube

Dostał kosza na boisku do koszykówki. Wśród tysięcy kibiców

Po obejrzeniu tego filmu rodzi się pytanie, czy ta sytuacja jest wyreżyserowana specjalnie dla kibiców, żeby nawet podczas przerwy mieli zapewnione emocje. Jeśli tak, to warsztat aktorski dziewczyny odmawiającej temu nieszczęśnikowi pozostawia wiele do życzenia. W każdym razie sytuacja podwójnie żenująca.

Te oświadczyny niewątpliwie zaliczyć trzeba do tych bardziej awangardowych Te oświadczyny niewątpliwie zaliczyć trzeba do tych bardziej awangardowych Fot. za Youtube.com

Ona prosi jego. W sukni ślubnej...

Na koniec sytuacja, której prawdopodobnie nigdy nie będzie nam dane zobaczyć na własne oczy. Zdecydowanie wykracza poza schematy, a ta para należy do oświadczynowej awangardy.

Dziewczyna w sukni ślubnej klęka na lotnisku przed chłopakiem, który dopiero co wyszedł z samolotu. Napisać, że jest zaskoczony to nic nie napisać. Pytanie czy "tak", które padło z jego strony jest efektem kompletnego zaskoczenia i ma tylko służyć spełnieniu jedynego marzenia jakie w tej chwili posiada. Uciec jak najszybciej do domu.

Ameryka na zakupach, czyli jeszcze więcej klientów Wal-Martu. Co za postacie! [FOTO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię