Żenujący występ Miley Cyrus gali MTV. Gwiazdy były w szoku, a internauci zrobili swoje [ZOBACZ]

Występ amerykańskiej gwiazdki pop Miley Cyrus na niedzielnej gali MTV oglądały miliony. Zadziwieni byli nie tylko obecni na sali celebryci tacy, jak Rihanna, Drake czy Taylor Swift, ale także internauci, którzy jak zwykle bardzo szybko zareagowali na dziwaczny popis 20-latki.
Robin Thicke i Miley Cyrus Robin Thicke i Miley Cyrus CHARLES SYKES/INVISION/AP/Charles Sykes

O co chodzi?

Choć wydawało się, że głównym punktem gali będzie występ Justina Timberlake'a i 'N Sync, to nie obyło się bez zaskoczenia. Po tegorocznej ceremonii najczęściej mówi się o młodej Miley Cyrus, która chyba za wszelką cenę chce zerwać z wizerunkiem gwiazdy programów dla dzieci - Hanny Montany.

Na scenie wokalistka zaśpiewała swój wakacyjny przebój ''We can't stop''. Wykonanie utworu było niezwykle "frywolne", a artystka dość przedmiotowo potraktowała występujących z nią tancerzy przebranych za... wielkie pluszowe misie.

Jednak Cyrus nie zeszła ze sceny po jednym utworze. Po chwili obok niej pojawił się Robin Thicke i wspólnie wykonali kolejny radiowy hit ''Blurred Lines''. Zachowanie dziewczyny uznano za skandaliczne, nawet jak na nią. Na scenie próbowała uwieść 36-letniego wykonawcę (swoją drogą ojca i męża) i nie powstrzymywała się od swobodnego dotykania zarówno siebie jak i piosenkarza.

Rihanna i One Direction nie byli zachwyceni Rihanna i One Direction nie byli zachwyceni fot. tumblr.com

Reakcje gwiazd

Wydaje nam się, że realizatorowi występ także nie przypadł do gustu. Zamiast skupiać się na tym co działo się na scenie, bardzo często pokazywał znudzoną lub zniesmaczoną publiczność.

Na to co się dzieje z niedowierzaniem patrzyła Taylor Swift. W pewnym momencie nie wytrzymała i sięgnęła po drinka. Mimo wszystko przez większość występu była roześmiana.

Drake nie był na tyle wyrozumiały. Po prostu pochylił głowę i zdegustowany wpatrywał się w podłogę.

fot. imgur.com

Nie były to odosobnione reakcje. Dla porównania, tak publiczność bawiła się na 'N Sync.

fot. tumblr.com

A tak było podczas popisu Miley. Rihanna nie wyglądała na zachwyconą.

fot. tumblr.com

Zszokowana była także rodzina Smithów. Przez dłuższy czas internauci utrzymywali, że była to reakcja na występ Miley. Okazało się jednak, że zdjęcie zostało zrobione podczas występu Lady Gagi. No cóż, nie świadczy to najlepiej o całej gali.

fot. imgur.comfot. imgur.com

Robin Thicke i Miley Cyrus Robin Thicke i Miley Cyrus SCOTT GRIES/INVISION/AP/Scott Gries

Twitter nie zamilkł

Na występ bardzo szybko zareagowali użytkownicy Twittera. Jak można było przewidzieć, opinie nie były zbyt przychylne.

fot. twitter.com

Podnieście ręce, jeśli czujecie się ofiarami występu Miley Cyrus.

Gdy Rihanna patrzy na ciebie jakbyś postradał zmysły, naprawdę powinieneś przemyśleć swoje życie.

Cześć jestem Miley Cyrus. Witajcie na Disney Channel.

Ja podczas oglądania występu Miley Cyrus.
Internauci nie zostawili na Miley suchej nitki Internauci nie zostawili na Miley suchej nitki fot. tumblr.com

Miley, Jim i... Sok z żuka

Jeszcze w trakcie gali zniesmaczeni internauci zaczęli wyśmiewać występ młodej wokalistki. Zastanawiali się m.in. nad tym, co w tym czasie czuje jej ojciec, również znany z Disney Chanel, Billy Ray Cyrus (na zdjęciu powyżej).

Dostało się także nowemu wyglądowi artystki. Według użytkowników Reddita fryzura Miley przypomina fryzurę lalki jednej z bohaterek bajki 'Pełzaki'. Nie jest to raczej komplement.

fot. imgur.comfot. imgur.com

Komuś innemu skojarzyła się z jednym z wcieleń Jima Carreya.

fot. tumblr.comfot. tumblr.com

Przy okazji wyśmiany został Robin Thicke, którego pasiasty garnitur do złudzenia przypominał ten, który nosił główny bohater filmu ''Sok z Żuka'.

fot. imgur.comfot. imgur.com

Miley Cyrus. Miley Cyrus. fot. imgur.com

Cztery litery

Osobną kwestią, która również nie umknęła uwadze internautów był niezbyt dobrze dopasowany strój wokalistki. Szczególną popularnością cieszyło się jedno zdjęcie, porównywane do słynnego już zdjęcia Beyonce.

Przeróbek było całe mnóstwo. W fotografię wklejono m.in. Michaela Jacksona i postać ze słynnego obrazu Edwarda Muncha.

fot. tumblr.com

fot. tumblr.com

fot. tumblr.comfot. tumblr.com

Niektórzy dopatrywali się w tym nieco bardziej naturalnych odniesień.

fot. tumblr.comfot. tumblr.com

A jeszcze innym pupa Miley przypomniała o kultowej animacji ''Bobby kontra wapniaki''.

fot. tumblr.comfot. tumblr.com

Kadr z filmu Kadr z filmu fot. youtube.com

Jasnowidz z The Onion

Okazało się, że internet naprawdę nigdy nie zapomina i ktoś już przewidział taki rozwój kariery Miley. Specjalizujący się w podawaniu informacji wyssanych z palca serwis The Onion 5 lat temu opublikował takie nagranie:

W skeczu ''dziennikarz'' z The Onion przewidział, że poprzez nadmierne wykorzystywanie wizerunku Miley Cyrus w popkulturze, w 2013 roku stanie sie ona bezużyteczna. Opinię tę potwierdził dr Justin Canty z Instytutu Zrównoważonego Wykorzystywania Miley Cyrus.

Według The Onion Miley miała podzielić losy bliźniaczek Olsen, Lindsey Lohan i Britney Spears. Czy zmieniła się aż tak bardzo? Oceńcie sami:

fot. imgur.comfot. imgur.com

Więcej o: