Wygląd ma znaczenie. Ranking najpiękniejszych polityków

Wybierzcie tych, którzy najlepiej reprezentują swoich wyborców.
Posłanka Joanna Mucha (fot. Sławomir Kamiński/AG) Posłanka Joanna Mucha (fot. Sławomir Kamiński/AG) Posłanka Joanna Mucha (fot. Sławomir Kamiński/AG)

Joanna Mucha (PO)

Pięknej posłance Platformy ewidetnie wygląd nie pomaga jako politykowi. Jarosław Kaczyński "miał wątpliwości" co do tego, czy mogłaby kiedyś zostać prezydentem, potem w równie pobłażliwy sposób wypowiedział się o niej Zbigniew Ziobro mówiąc o niej głównie jako o pięknej kobiecie...

Czy waszym zdaniem uroda posłanki przeszkadza jej w wykonywaniu obowiązków?

Zbigniew Ziobro Zbigniew Ziobro fot. Wojciech Olkuśnik/ Agencja Wyborcza.pl

Zbigniew Ziobro (PiS)

Dla posła Ziobry wygląd ewidentnie ma znaczenie. Podczas każdej kampanii wyborczej pojawiały się plotki, że ze swoją młodą twarzą i uroczym spojrzeniem może stać się nową twarzą PiS-u. Czy tak się w końcu stanie? Nikt nie wie.

Czy największym atutem posła Ziobry jest wygląd, czy kompetencje?

Kandydatka na Prezydenta Stolicy, Danuta Bodzek (fot. Gazeta.pl) Kandydatka na Prezydenta Stolicy, Danuta Bodzek (fot. Gazeta.pl) Kandydatka na Prezydenta Stolicy, Danuta Bodzek (fot. Gazeta.pl)

Danuta Bodzek (PSL)

O pani Danucie nie wiemy wiele, sama jeszcze nie miała wielu okazji do wypowiedzenia się publicznie. Zrobił to za nią marszałek Struzik, nazywając ją "piękną kandydatką" na fotel prezydenta Warszawy. Nie negujemy w żadnym wypadku jej urody, jednak czy jest to dobry argument w kampanii wyborczej?

Jak sądzicie, czy kandydatka Danuta Bodzek ma do zaoferowania więcej niż reklamowane przez marszałka piękno?

Poseł Wojciek Olejniczak (fot. Wojciech Olkuśnik/AG) Poseł Wojciek Olejniczak (fot. Wojciech Olkuśnik/AG) Poseł Wojciek Olejniczak (fot. Wojciech Olkuśnik/AG)

Wojciech Olejniczak (SLD)

O pośle Olejniczaku nie trzeba pisać wiele. Wszyscy mają w pamięci jego klatę na okładce "Wprostu". To on zapoczątkował modę na słowo "wylaszczony". Także wśród komentarzy odnośnie jego kandydatury na prezydenta Warszawy przeważają te, które nazywają go przystojniakiem...

Czy uważacie, że za tym nienagannym wyglądem kryje się coś więcej?

Posłanka Renata Zaremba (fot. Cezary Aszkielowicz/AG) Posłanka Renata Zaremba (fot. Cezary Aszkielowicz/AG) Posłanka Renata Zaremba (fot. Cezary Aszkielowicz/AG)

Renata Zaremba (PO)

Kolejna z piękności Platformy Obywatelskiej, Renata Zaremba ostatnio wykiwała "Fakt" dzięki Facebookowej akcji z torebką. Komentując całą sprawę, tabloid otwarcie pisał o niej jako o "żylecie".

Czy waszym zdaniem to jest największa zaleta posłanki Zaremby?

Posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska (fot. Wojciech Olkuśnik/AG) Posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska (fot. Wojciech Olkuśnik/AG) Posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska (fot. Wojciech Olkuśnik/AG)

Małgorzata Kidawa-Błońska (PO)

Posłanka Kidawa-Błońska znana jest z mocnej pozycji politycznej, lecz także niebagatelnej urody. Pewnie z tego powodu została sejmową miss internautów w sondażu Wirtualnej Polski. Co prawda ostatnio więcej uznania zdobywa jej koleżanka Joanna Mucha, jednak nadal pani Małgorzata znajduje się w ścisłej czołówce...

Czy tytuł miss internautów przeszkadza w skutecznym pełnieniu sejmowych obowiązków?

Minister Radosław Sikorski (fot. Wojciech Olkuśnik/AG) Minister Radosław Sikorski (fot. Wojciech Olkuśnik/AG) Minister Radosław Sikorski (fot. Wojciech Olkuśnik/AG)

Radosław Sikorski (PO)

Minister Sikorski nie musi udowadniać, że jest politykiem skutecznym. Świadczą o tym zajmowane w kolejnych rządach stanowiska, jego wyszkolenie i poziom edukacji. Z tego co wiemy, chętnie sięgnąłby po najwyższy urząd w państwie... Ale podobno to właśnie przez swój młody wygląd odpadł w prawyborach prezydenckich.

Czy gładkie lico Radka Sikorskiego może wyhamować jego karierę polityczną?

Poseł Zbigniew Girzyński (fot. Facebook) Poseł Zbigniew Girzyński (fot. Facebook) Poseł Zbigniew Girzyński (fot. Facebook)

Zbigniew Girzyński (PiS)

O pośle Girzyńskim się nie rozpiszemy. Wystarczy jego wakacyjne zdjęcie, aby potwierdzić, że jest jednym z sejmowych playboyów.

Czy Zbigniew Girzyński może stracić na swoim niebanalnym wyglądzie?

Więcej o: