5 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIELIŚCIE o pierwszej damie

Między innymi o tym, co pierwsza dama przynosiła do więzienia w stanie wojennym.

Najpiękniejsza

Z portretu pierwszej damy opublikowanym we ''Wprost'', dowiedzieliśmy się, że opozycyjnym środowisku wszyscy zazdrościli Bronkowi, że ma najpiękniejszą dziewczynę. I to taką, która inaczej niż reszta dziewczyn, nie odciągała swojego chłopca od angażowania się w ryzykowną działalność.
Czerwiec 2010, w domu Czerwiec 2010, w domu Anna Komorowska w domu, Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Wyborcza.pl

Belferka

Anna Komorowska jest z wykształcenia nauczycielką łaciny i choć długo nie pracowała w zawodzie, zakorzeniła się w niej belferska natura.

Aktywna

Jest zapaloną pływaczką. Uwielbia pływać w basenie w jednym z okolicznych hoteli, a od czasu do czasu także w suwalskich jeziorach i polskim Bałtyku.
Wraz z wyborem Bronisława Komorowskiego na stanowisko Prezydenta RP nieoficjalne stanowisko Pierwszej Damy objęła jego żona Anna Komorowska Wraz z wyborem Bronisława Komorowskiego na stanowisko Prezydenta RP nieoficjalne stanowisko Pierwszej Damy objęła jego żona Anna Komorowska Anna Komorowska w swoim domu na Powiślu, Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Pani domu

Ze swojego mieszkania na Powiślu wraz z mężem wyprowadzi się do pomieszczenia na pierwszym piętrze Belwederu z widokiem na park Łazienkowski.

Pomocna

A tym, co w stanie wojennym przynosiła internowanym znajomym, były według ''Wprost'' smalec i wódka.
Więcej o: