Lady Gaga obśmiana. Najlepsze parodie teledysków [WIDEO]

Występują m. in. Beyoncé, Waldemar Pawlak i zgaga.

Lady zGaga

 

Coś dla fanów Szymona Majewskiego i miłośników humoru fizjologicznego: parodia ''Bad Romance''. Skojarzenie jest proste: nasza Lady jest Lady Zgagą, bo zjadła za dużo hamburgerów.

Telefon

 

Parodia ''Telephone''. Ten film dedykujemy wszystkim, którzy mają już dość nazywania Gagi geniuszem. Może i na Gadze kończy się historia popu, być może to prawda, że wszystko, co zrobią jej następcy, będzie już tylko odcinaniem kuponów i marnym przypisem do jej twórczości. Ale jedno przyznać trzeba: jej pomysły bywają po prostu głupie.

Pokerowa twarz Pawlaka

 

Gaga zmiksowana z Waldemarem Pawlakiem? Takie rzeczy potrafi tylko Vj Dominion, autor znanego dyskotekowego hitu ''Tuskotronic''. Panie i panowie, przed Wami mistrz politycznych rozgrywek i przetasowań na szczytach władzy wystąpi z piosenką ''Poker face''.

Lady Gaga w wersji poezja śpiewana

 

Legendarny Christopher Walken w Friday Night with Jonathan Ross na antenie BBC1 niczym Szekspira recytował osiągający wówczas szczyt popularności utwór Poker Face. Jak to zazwyczaj bywa oba wykonania doczekały się wspólnego remiksu.

Więcej o: