Magda Welc nie była pierwsza. Najmłodsi zwycięzcy Mam Talent

Młodsi od Madzi wygrywali w tym programie.

Lina Kuduzović (7 l.)

 

 

Blondwłosy aniołek. W eliminacjach zaśpiewała ''I Will Always Love You'' Whitney Houston, potem ''My Heart Will Go On'' z Titanica, a na koniec ''The Power of Love''. Czy ktoś mógł się temu oprzeć? Lina wygrała w tym roku pierwszą edycje Mam Talent na Słowenii.

Bianca Ryan (11 l.)

 

 

To był 2006 rok, pierwszy sezon America's Got Talent. I początek wielkiej kariery 11-letniej Bianki. Pierwszą płytę wydała jeszcze w tym samym roku na swoje 12. urodziny (na 57. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w USA). Potem była trasa koncertowa w Stanach, występy w Australii, Szwajcarii.

 

A wszystko zaczęło się od piosenki ''And I Am Telling You I'm Not Going'' z musicalu ''Dreamgirls''. - Bianca Ryan jest potencjalnie jedną z najlepszych piosenkarek, które kiedykolwiek słyszałem - stwierdził po jej występie w eliminacjach jeden z jurorów, Simon Cowell.

Pilerovi - trio nastoletnich muzyków

 

 

Nie śpiewali. Ale i tak wygrali w ubiegłym roku pierwszą edycję Mam Talent w Serbii. Za 100 tys. euro. zamierzają kupić dom dla sześcioosobowej rodziny, nowe instrumenty muzyczne, a pozostałe pieniądze chcą zainwestować w dalszą edukację.

Magda Welc (12 l.)

 

 

Tej dziewczynki przedstawiać nie trzeba. 12-letnia Magda Welc z Niedrzwicy Dużej w ostatnią sobotę wykosiła murowanych faworytów, wygrała trzecią edycję Mam Talent i wróciła do domu z czekiem na 300 tys. zł. Rodzice są z niej dumni.

 

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ: FINAŁ MAM TALENT - MINUTA PO MINUCIE>>>

Więcej o: