TOP 7 najpiękniejszych nóg polskiej polityki

...czyli efekt inspiracji zgrabnymi nogami Małgorzaty Tusk.
Renata Zaremba - sejmowa piękność. Renata Zaremba - sejmowa piękność. AG

Nogi posłanki Zaremby (PO)

Sejmowa seksbomba z PO jest znana z eksponowania swojego niebanalnego wyglądu. W ciągu tego roku już kilkakrotnie gościła na łamach Deseru, m.in dzięki przechytrzeniu "Faktu" poprzez udział w facebookowej akcji. Zdecydowaliśmy, że to jej nogi będą otwierały nasze zestawienie.

Ewa Kierzkowska Ewa Kierzkowska Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Nogi marszałek Kierzkowskiej (PSL)

Nawet, jeżeli ktoś nie lubi PSL, musi przyznać, że zawdzięczamy im najładniejsze nogi jakie kiedykolwiek zasiadały w fotelu wicemarszałka Sejmu. Poza tym, pani Ewa jest bardzo sympatyczną kobietą i aż miło patrzy się na zdjęcia, na których się uśmiecha.

Małgorzata Tusk. Małgorzata Tusk. Fot. Reporter/EastNews

Nogi Małgorzaty Tusk

...choć gościły u nas niedawno, nie mogliśmy ich w żaden sposób pominąć. W końcu sprawiły, że w trakcie konferencji oczy wszystkich skierowane były pod stół. I jak tu nie zazdrościć premierowi?

Nelli Rokita Nelli Rokita (fot. AG)

Nogi posłanki Nelli Rokity (PiS)

Nigdy nie pokazywane w minispódnicze, zawsze od kolan w dół. Ale jednak - jedna z najbardziej interesujących posłanek w polskiej polityce także pokazuje nogi. I chyba nie ma się czego wstydzić - jak myślicie?

Nogi posłanki Bublewicz (PO)

Choć posłanka Beata Bublewicz nie jest rozpoznawana tak bardzo, jak jej koleżanki z klubu, zdecydowanie ma się czym pochwalić. Jest szczęśliwą posiadaczką pary bardzo zgrabnych nóg, które umiejętnie łączy ze ślicznym uśmiechem. To zdjęcie jest najlepszym dowodem.

Nogi posłanki Kluzik-Rostkowskiej (PJN)

Jeszcze niedawno posłanka Kluzik-Rostkowska pomagała swoją urodą i inteligencją ugrupowaniu Jarosława Kaczyńskiego. Obecnie, reprezentuje swoich wyborców pod szyldem nowego klubu - Polska Jest Najważniejsza. Jak myślicie, czy te nogi są dla PJN atutem?

Metamorfozy Joanny Muchy. Kwiecień 2010 roku. Metamorfozy Joanny Muchy. Kwiecień 2010 roku. Fot. Wojciech Olkuonik / Agencja Wyborcza.pl

Nogi posłanki Muchy (PO)

Na koniec zostawiliśmy sobie niekwestionowaną zwyciężczynię wszelakich rankingów związanych z urodą polityków. Nogi posłanki Joanny Muchy zapewne u niejednego polityka wywołały szybsze bicie serca. Są także częstym celem fotoreporterów. Czy kogoś to dziwi? Nas nie.

BONUS: Seksowne łydki Grzesia i Donalda

Zarówno premier, jak i przewodniczący klubu PO lubią się od czasu do czasu pokazać na boisku, ubrani w piłkarskie podkolanówki. Aby nasze czytelniczki nie poczuły się urażone zestawieniem wyłącznie kobiecych nóg, jako bonus prezentujemy łydki dwóch tuzów Platformy. Podobają się?

Więcej o: