TOP 6 głupich odpowiedzi z ust uroczych miss

Rozalia Mancewicz też tu jest. Te panie potwierdzają stereotypy o konkursach piękności.

Miss Filipin postawiona przed ciężkim wyborem

- Jeżeli miałabyś szansę stać się piękną, ale niezbyt mądrą, lub mądrą, ale niezbyt piękną... co byś wybrała? - brzmiało jedno z pytań jurorki. Niestety, śliczna miss wyglądała, jakby nie do końca zrozumiała o co chodziło w tym nader abstrakcyjnym pytaniu. Po tym, gdy zostało ono powtórzone, w końcu podjęła decyzję. - Chyba wolałabym być piękna - skwitowała.

Jak pin-up girls wyglądały naprawdę? Przed i po [ZDJĘCIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Rudowłosa Alyssa Campanella nową Miss USA. Ładna? [ZDJĘCIA] >>>

Miss Polonia i Etylina 95

Rozalia Mancewicz, obecna Miss Polonia, została postawiona przed pytaniem z dziedziny chemii. Mimo tego, że zapytano ją o liczbe oktanów w Etylinie 95, Rozalce nie udało się wyjść "z twarzą". Jak sugeruje jeden z naszych czytelników, być może było to spowodowane faktem, że w Etylinie 95 co stacja, to inna ilość oktanów...?

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ROZALII O ETYLINIE 95 >>>

WIĘCEJ O NOWEJ MISS POLONIA PRZECZYTASZ TUTAJ >>>

Mała Miss i najważniejsze wydarzenie w historii USA

Jedna z wschodzących gwiazd amerykańskich konkursów piękności musiała odpowiedzieć na pytanie, co jej zdaniem jest najważniejszym wydarzeniem w historii Stanów Zjednoczonych. Po długim zastanowieniu (wyraz twarzy kandydatki - bezcenny) padła odpowiedź: - Pearl Harbor. Uzasadnienie? - Bo zakończyło Wielki Kryzys...

Miss Karoliny Południowej i znajomość geografii

Najpopularniejsza miss amerykańskiego internetu. Pytanie brzmiało: - Dlaczego tak wielu Amerykanów nie jest w stanie wskazać własnego państwa na mapie? Odpowiedzią było: - Bo niektórzy ludzie w naszym kraju nie mają map - odpowiedziała rezolutna miss Karoliny Południowej, dodając coś o Afryce Południowej i "Diraku". Ta pani będzie legendą konkursów piękności jeszcze wiele długich lat.

Miss Antioquii mówi, co jest dopełnieniem mężczyzny

Urocza miss jednej z Kolumbijskich prowincji miała odpowiedzieć na proste pytanie: - Czy kobieta jest dopełnieniem dla mężczyzny? Odpowiedź przekroczyła wszelkie wyobrażenia jurorów...

- Dobry wieczór wszystkim. Mężczyzna dopełnia mężczyznę, kobieta dopełnia kobietę, mężczyzna dopełnia mężczyznę, a także mężczyzna kobietę w taki sam sposób i odwrotnie. Jesteśmy tu po to, aby okazywać sobie nawzajem uczucia, żeby dawać sobie miłość, i... kobieta jest dopełnieniem dla mężczyzny w bardzo piękny sposób, bo daje mu miłość.
Zuzanna Brzezińska w czasie gali Miss Polonia 2010 Zuzanna Brzezińska w czasie gali Miss Polonia 2010 Fot. EastNews

Wybory Miss Polonia i pytanie o CBA

Najpiękniejszą wpadką naszym zdaniem jest bezbłędne rozszyfrowanie skrótu CBA przez Zuzannę Brzezińską. Zupełnie bez namysłu, z uśmiechem na twarzy odpowiedziała - Centralne Biuro Śledcze! Bo w końcu, czy w języku polskim A nie wymienia się na Ś...?

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ZUZANNY O CBA >>>

WIĘCEJ O ZUZANNIE BRZEZIŃSKIEJ PRZECZYTASZ TUTAJ >>>

Jak pin-up girls wyglądały naprawdę? Przed i po [ZDJĘCIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Rudowłosa Alyssa Campanella nową Miss USA. Ładna? [ZDJĘCIA] >>>

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: