JAK ZMIENIAŁA SIĘ Pamela Anderson

Na okładkach Playboy'a.

Okładka z października 1989 r.

Zdjęcie na okładce Playboy'a może oznaczać tylko jedno: początek wielkiej kariery - uznała Pamela i pod koniec 1989 r. przeniosła się do Los Angeles. Miasta wielkich możliwości. I siedziby Playboy Mansion.

Okładka ze stycznia 1991 r.

Udało się. W 1991 r. Pamela zdobyła rolę w sitcomie "Pan Złota Rączka". I wystąpiła na kolejnej okładce Playboy'a, w "najseksowniejszej sesji w bieliźnie ever".

Okładka z lipca 1992 r.

W 1992 r. Pamela rozwinęła skrzydła i dołączyła do ekipy "Słonecznego patrolu". Udało jej się przyćmić samego Davida Hasselhofa. A to, jak się domyślacie, jest COŚ.

Okładka z sierpnia1993 r.

Z Danem Aykroydem i jego wielką głową. Pamela nadal gra w "Słonecznym Patrolu" i przyćmiewa wiecie kogo.

Okładka z listopada 1994 r.

Nowy rok, nowa okładka. "Babewatch. Wspaniałe, nowe..." itd.

Okładka ze stycznia 1996 r.

1996 to rok zmian. Pamela gra główną rolę w filmie! Co prawda film jest słabą przeróbką Casablanki w konwencji SF, ale za to Pam gra tam postać o imieniu Barbara Rose Kopetski. Podobno niektórzy myśleli, że B.R.K. to prawdziwe imię Pam.

Okładka z września 1997 r.

I znów sukces. W 1997 r. Pam pojawiła się w kultowym "Saturday Night Live". I zaliczyła kolejną okładkę.

Okładka z czerwca 1998 r.

W 1998 r. Pamela nie występuje już w "Słonecznym Patrolu". Davida Hasselhofa przyćmiewa teraz Carmen Electra. Pam gra główną rolę w serialu V.I.P. I tak przez cztery lata.

Okładka z lutego 1999 r.

To już dziewiąta okładka z Pam: 14 stron nagich zdjęć, perły, kunsztownie ułożone blond loki i równie kunsztownie rozchylone usta. Cool.

Okładka z lipca 2001 r.

Delikatne nawiązanie do roli w "Słonecznym Patrolu". Jak widać, z czasem kostiumy stają się coraz bardziej skąpe. W przeciwieństwie do włosów, których jest coraz więcej.

Okładka z maja 2004 r.

Przełom. W tym roku Pam po raz pierwszy pojawia się na okładce całkiem nago. Jeśli nie liczyć włosów, których jest jeszcze więcej niż ostatnio. Okazało się, że to jednak możliwe.

Okładka ze stycznia 2007 r.

Minęły lata, włosów zrobiło się mniej. Za to zdjęcie jest czarno-białe.

Okładka ze stycznia 2010 r.

Uff. Włosy wróciły! Kolejna, trzynasta już okładka z Pamelą już w styczniu 2011.

Więcej o: