TOP 10 najładniejszych prezenterek Wiadomości TVP1 [ZDJĘCIA]

Wiadomości TVP1 mają nową prowadzącą! - gruchnęła wieść.

Anna Hałas-Michalska

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, Anna Hałas-Michalska będzie prowadziła poranne i popołudniowe wydania programu. Tym samym dotychczasowa reporterka dołączy do sporego grona prezenterek Wiadomości. Pamiętacie te twarze? Zmieniały się jak w kalejdoskopie - ale zawsze przykuwały wzrok, zwłaszcza męskiej części telewidzów.

Jolanta Pieńkowska

W Wiadomościach od 1996. Ale na początku kariery nie było to jej jedyne zajęcie - pracowała m.in. jako stewardesa. Z TVP rozstała się w 2004 roku, teraz mówi ''dzień dobry'' widzom TVN. Na zdjęciu: Jolanta Pieńkowska prowadzi wydanie Wiadomości w 2003 r.

Danuta Holecka Danuta Holecka Fot. Alina Gajdamowicz / Agencja Wyborcza.pl

Danuta Holecka

W głównym wydaniu Wiadomości debiutowała w 1997 roku (pojawiła się u boku Filipa Łobodzińskiego, pamiętacie tego pana?). Potem pojawiała się i znikała, ostatnio wróciła do TVP Info.

Dorota Gawryluk

Prezenterka głównego programu informacyjnego TVP1 od grudnia 2004 do lutego 2007 r. Odeszła sama, trafiła do Polsatu. Ostatnio "cieszą ją dodatkowe kilogramy'' i pozuje do takich zdjęć jak te - w "Twoim Stylu".

Dorota Wysocka-Schnepf

Do Wiadomości przyszła w 2004 roku. Wytrzymała do marca 2010, kiedy stwierdziła, że "nie chce być już twarzą 'tych' Wiadomości". I odeszła.

Edyta Lewandowska

Karierę telewizyjną zaczynała od "Twojej Listy Przebojów", po wielu perypetiach w 2005 r. została prezenterką Wiadomości. Prowadziła Wiadomości nieco ponad rok. Obecnie w TVP Info. Na zdjęciu: sympatyczna Edyta w 2005 r.

Edyta Suchacka

Z wdziękiem podawała nawet mniej wdzięczne informacje. Do Wiadomościach trafiła w 2007 r.

Malgorzata Wyszyńska, szefowa Wiadomosci TVP Malgorzata Wyszyńska, szefowa Wiadomosci TVP Fot. za TVP Polonia

Małgorzata Wyszyńska

Prezenterką Wiadomości była od lat. W TVP od 1997 r., w głównym programie informacyjnym zaczynała jako pogodynka. Główne wydanie prowadziła od 2006 roku do marca 2010, kiedy została wyrzucona przez Jacka Karnowskiego. Pod koniec ub. roku triumfalnie wróciła i wskoczyła na miejsce Karnowskigo jako szefowa Wiadomości. I znowu cieszy oczy widzów jako prezenterka.

Hanna Lis

Zaczynała od Teleexpressu jako Hanna Smoktunowicz. Potem był "Dziennik" w TV4, "Wydarzenia" w Polsacie, ślub z Tomaszem Lisem i w końcu Wiadomości TVP1 w 2008 r. Pod koniec tego samego roku znikła na chwilę z anteny, niespodziewanie wróciła w styczniu 2009 - w okularach. Ostatecznie została zwolniona cztery miesiące później - ale Tomasz Lis i tak był dumny z Hani.

Katarzyna Senyk

Debiutowała jako prezenterka Wiadomości pod koniec stycznia ub. roku. I od razu posypały się głosy, że 27-letnia dziennikarka naśladuje swoją blondwłosą poprzedniczkę, że to Hanna Lis 2.0. My też doszukiwaliśmy się podobieństw między paniami - i trochę się tego znalazło.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Jak zmieniały się gwiazdy Klanu? [ZDJĘCIA]

TOP 5 najbardziej absurdalnych mitów o WOŚP

Wszystko o Człowieku
o Złotym Głosie

Więcej o: