TOP 5 wpadek Jarosława Kuźniara [WIDEO]

Jarosław Kuźniar w X Factor pobije Jarosława Kuźniara z Poranka TVN24? Wątpliwe...

Jarosław Kuźniar vs trudne słowo

 

Bo pewne rzeczy są niepowtarzalne. Poranki TVN24 oglądamy codziennie i naprawdę lubimy Jarka Kuźniara - nawet jak ma problemy (bo kto ich nie ma o poranku).

 

I oby to się nie zmieniło. Dla przypomnienia: prezenter, znany do tej pory z programów informacyjnych, ma poprowadzić nowe show TVN dla śpiewających - X Factor. Słyszał, że to "prostytuuje", ale kto by się tam przejmował takimi plotkami. Na pewno nie on.

Jarosław Kuźniar vs Jarosław "Brudzio" Brudziński

 

Ale nie wszyscy darzą aż taką sympatią dziennikarza TVN24. - To było troszeczkę niestosowne - stwierdził urażony Joachim Brudziński po "dowcipnej" zapowiedzi rozmowy z posłem PiS. Kuźniar jednak tak łatwo się nie poddaje: - Zapowiadamy wiosnę, latają jakieś osy w studiu. Coś musiało ugryźć posła Brudzińskiego.

Jarosław Kuźniar pozdrawia pana Mieczysława, he he!

 

Lekko nie jest. Jak nie wiosna i osy, to śnieg i kłopoty pana Mieczysława z odśnieżaniem. Ciężka robota.

Jarosław Kuźniar rozbiera Dorotę Gardias

 

Ale równie ciężko pracuje Dorota Gardias (jako pogodynka). Czasami tak ciężko, że potrzebuje pomocy kolegi Kuźniara. - Już to kiedyś robiłem, mogę cię rozebrać... w jakimś sensie? - spytał kurtuazyjnie na wizji.

Jarosław Kuźniar zmienia płeć

 

Z kobietami to w ogóle same problemy. Czasami człowiek myśli jedno - a mówi coś zupełnie innego. "Co ja gadam. Dobrze, że nie powiedziałem..." Powiedziałeś, Jarku, powiedziałeś.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:

 

TOP 10 najładniejszych prezenterek Wiadomości TVP

TOP 5 najbardziej
absurdalnych wróżb w TV

TOP 9 pięknych
rzeczniczek prasowych

Więcej o: