JAK (NIE) ZMIENIAŁY SIĘ gwiazdy "Dynastii"

Zaskakujące metamorfozy.

Blake (Blejku) Carrington

''Dynastia'' wraca! Już niedługo w kinach. Naprawdę. Red. H. aż się wzruszyła na wspomnienie młodości ("Ech, człowiek młody i głupi był, oglądał..."). Bite dziewięć lat tasiemca, zdrady, śluby, operacje plastyczne, porwania przez UFO, a nawet masakra na weselu mołdawskiego księcia. A oni... nic się nie zmieniali. Niemożliwe? Wystarczy spojrzeć.

 

Blake Carrington (czyli John Forsythe) jako jedyny z całej obsady wystąpił we wszystkich odcinkach serialu. 220 odcinków - i nic. Zero zmian. Na zdjęciach: Blake z sezonu pierwszego (1981), piątego (1985) i dziewiątego (1991).

Jeff (Dżef) Colby

Jeffrey Colby (czyli John James) przedstawiciel konkurującej z Carringtonami familii. Na zdjęciach Jeff z 1., 5. i 9. sezonu. Na środkowym zmienił wyraz twarzy, bo w tej scenie usłyszał: - Jeff, jesteś bardzo atrakcyjnym mężczyzną.

Fallon Carrington

Fallon jako jedyna z naszych bohaterów zmieniła się w dostrzegalny sposób. Ale żeby osiągnąć ten efekt producenci użyli podstępu - zatrudnili do tej roli dwie różne aktorki. Do szóstego sezonu wcielała się w nią Pamela Sue Martin, a później zastąpiła ją Emma Samms.

Kirby Alicia Anders Colby

Kirby Colby (grana przez Kathleen Beller) jest wyjątkowa - mimo że występowała dopiero od trzeciego sezonu, zdążyła zmienić się najbardziej. Jako jedyna aktorka w ostatniej serii wygląda młodziej niż w poprzednich.

Alexis Carrington

Alexis (Joan Collins) nie trzeba przedstawiać. Przez wszystkie odcinki (od drugiego sezonu)  była w w najwyższej formie - podstępna, złośliwa i niezmiennie bojowa.

 

Krystle (Krystal) Carrington

U Krystle (Linda Evans) w ciągu dziesięciu lat trwania serialu nie zmieniło się nic. Nie przybyło jej zmarszczek, nie zmieniła fryzury, wciąż nosiła ten sam wyraz twarzy. Krótko mówiąc - żywa ikona lat 80.

 

POLECAMY RÓWNIEŻ:


JAK ZMIENIAŁY SIĘ gwiazdy "Klanu"

Co Ty wiesz o "M jak Miłość"? Sprawdź! [QUIZ]

TOP 10 najładniejszych prezenterek Wiadomości TVP

Więcej o: