TOP 5 pięknych córek polityków

Dzięki pozycji swoich ojców zdobyły sławę, dzięki urodzie - uwielbienie mężczyzn. Przedstawiamy subiektywny ranking najpiękniejszych córek polskich polityków.

Miejsce 5. Maria Wałęsa

Jej ojciec jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie, natomiast o Marysi prawie nic nie udało nam się dowiedzieć. Wiemy o niej tylko tyle, że wystąpiła w ''Tańcu z Gwiazdami'' i rozpoczęła przygodę z Kabałą. Doceniamy troskę o duchowy rozwój i przyznajemy miejsce piąte.

Miejsce 4. Aleksandra Kwaśniewska

Kariera Oli Kwaśniewskiej także rozpoczęła się od ''Tańca z Gwiazdami'', ale w przeciwieństwie do Marysi, na tańcu się nie skończyła. Ola została telewizyjną i radiową prezenterką (m.in. prowadzi własną audycję w stacji Planeta FM). Nas jednak najbardziej urzekła rolą w teledysku grupy ''Why not'':

Miejsce 3. Katarzyna Tusk

Gdy opublikowano zdjęcia z Kasią Tusk wraz z rodzicami oddającą głos w wyborach prezydenckich, redaktorzy Plotka napisali o niej: ''Córka premiera jest doskonała w każdym calu i bardzo stylowa.'' Nic dodać, nic ująć.

Miejsce 2. Agata Buzek

Delikatna uroda Agaty Buzek została doceniona przez tygodnik ''Viva'', który umieścił ją na liście 25 najpiękniejszych kobiet 2010 roku. Naszym zdaniem zupełnie zasłużenie.

Weronika Rosati Weronika Rosati fot. EAST NEWS/PIOTR WYGODA

Miejsce 1. Weronika Rosati

Reputacja córki Dariusza Rosatiego została mocno nadszarpnięta po skandalu, jaki wywołał ''Nocnik'' Andrzeja Żuławskiego. Jednak wystarczy jeden uśmiech Weroniki, a redaktorzy Deseru natychmiast zapominają o wszystkich wymierzonych w nią oszczerstwach.

TOP 10 najładniejszych prezenterek Wiadomości TVP

Najpiękniejsze czeskie posłanki pozują do kalendarza

TOP 9 pięknych
rzeczniczek prasowych

Więcej o: