TOP 5 najbardziej absurdalnych reklam militariów [WIDEO]

Chłód hartowanej stali, palec na spuście, nerwy na wodzy. Siła magnum, czyli coś dla prawdziwych mężczyzn. I tych, którzy z prawdziwych mężczyzn chcą się pośmiać.

Miejsce 5. W stylu ''Miami Vice''

Na początek małe arcydzieło kinematografii, prawdziwa perła z lamusa. Reklama zrealizowana na początku XXI w. na zlecenie firmy Militaria.pl to majstersztyk pod każdym względem. Reżyseria, fabuła, gra aktorska, montaż, muzyka, scenografia, efekty specjalne (drżące owoce!), no i te kostiumy... Bez dwóch zdań: twórcy zasłużyli na naręcze Oskarów!

Miejsce 4. Nazywam się Żurek. Robert Żurek

W naszym rankingu miejsce 4. zajęła wyprodukowana przez KolterTV znakomita etiuda filmowa. Prezenter Żurek wciela się w postać Jamesa Bonda, aby zasiąść do niebezpiecznej pokerowej rozgrywki w Casino Royale. I wygrać wszystko (WSZYSTKO).

Miejsce 3. Wycieczka w góry

Pochodząca z 2003 r. kolejna olśniewająca superprodukcja studia Militaria.pl. Trzeba przyznać, że trzyma wyśrubowany poziom swojej poprzedniczki. Tym razem jednak zamiast strzelaniny na plaży oglądamy malownicze plenery Tatr oraz pełną napięcia psychologiczną rozgrywkę pomiędzy parą młodych ludzi, a ich makiawelicznym kierowcą, Nowickim.

Miejsce 2. Kup karabin, a kamień dostaniesz gratis

Samotna kobieta w pustym domu + psychopatyczny morderca = mrożący krew w żyłach thriller. To oczywiste. Dobrze wiedzieli o tym twórcy reklamy, która zdobyła 2. miejsce w naszym TOP 5. Jednak zaserwowali widzom dość zaskakujące zakończenie.

Reklama nie była nigdy emitowana w telewizji. Najprawdopodobniej jest to po prostu sprawnie i z polotem nagrana parodia.

Miejsce 1. Zostań żołnierzem - to się opłaca

Na miejscu pierwszym mała niespodzianka. Reklama nie tyle militariów, co całej armii. Armii ukraińskiej, mówiąc dokładniej. Naszym zdaniem jest to najbardziej widowiskowa - choć z pewnością niskobudżetowa - ilustracja prawdy starej jak świat: ''za mundurem panny sznurem''. Nie ma wątpliwości, że to powiedzenie jest najlepszym sloganem kampanii rekrutacyjnych w historii.

Wszystkie kobiety Berlusconiego. Zobacz zdjęcia >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: