TOP 8 dzisiejszych żartów primaaprilisowych

Dzień jak co dzień? W żadnym wypadku! Od rana w naszej relacji na żywo zdawaliśmy raport z kolejnych mniej lub bardziej udanych prób zrobienia nas - i was - w konia, bambuko, balona itp., itd. Teraz przyszedł czas na krótkie podsumowanie tegorocznej primaaprilisowej pomysłowości.

8. Jezus ze Świebodzina - początek wyścigu?

Wieś Maleszowice chce postawić pomnik wyższy od Chrystusa ze Świebodzina. Ma mieć 70 metrów i przedstawiać byłego mieszkańca wsi, Józefa Kreta. Lubuskie polską stolicą pomników?

7. Bociany wstrzymują budowę A4

Bociania rodzinka uwiła sobie gniazdko na żurawiu. Ptak na ptaku? Do czego to doszło!

6. Nowy komputerowy gadżet?

Pamięć w kształcie wąsów Adama Małysza oferuje firma Goodram. Ad-am to skrót od Add Memory. Będzie hit?

5. Warszawa vs Kraków

Odwieczna rywalizacja rozgorzała na nowo. Tym razem w szranki stanęły miejskie zakłady transportu publicznego. Kto wygrał? To chyba widać!

(fot. TVN Warszawa)

4. Facebook wykupiony!

Mark Zuckerberg postradał zmysły? Przyjrzyjcie się uważnie, bo, kto wie, może po tym sensacyjnym przejęciu Nasza Klasa zmieni też całkiem interfejs i szatę graficzną?

3. Tak się bawi YouTube

Ciekawe ile osób uwierzyło w autentyczność tego zestawienia 'najlepszych virali 1911 roku'. Tak czy inaczej - bardzo fajny pomysł!

2. Kurier Lubelski: Lady Gaga da koncert w Lublinie!

Podobno wczoraj spotkała się z władzami miasta i obgadała wysokość honorarium. Kto wie, może to i lepiej, że to tylko primaaprilisowy żarcik...

1. Dziennik: nowe autostrady będą z gliny!

Na szczęście - wypalanej. Ceramicy z wrocławskiego ASP już zacierają ręce na myśl o miliardowych kontraktach.

Więcej o: