Skromne początki: 6 reklam z (później) sławnymi aktorami [WIDEO]

Kilka szerokich uśmiechów, do tego jakiś slogan, a to wszystko w rytmie kretyńskiej muzyczki. Dla wielu spośród przyszłych hollywoodzkich gwiazd reklamy były pierwszymi profesjonalnymi kontraktami. Ale przecież od czegoś trzeba zacząć, nie?
Brad Pitt Brad Pitt Brad Pitt rozpocznie życie jako osiemdziesięcioletni starzec

Miejsce 6. Brad Pitt

Wyobrażacie sobie, że jeden z największych przystojniaków w filmowej branży jeszcze na początku lat 90-tych bardziej niż podrywaniem ślicznych dziewczyn w bikini zainteresowany był chrupaniem czipsów Pringles?

Z drugiej strony trzeba przyznać, że ta reklama na pewno podniosła wyniki sprzedaży wśród płci pięknej, zwłaszcza w przedziale wiekowym 13 - 25 lat.

Patrzymy, patrzymy i nie możemy wyjść z podziwu. Demi Moore wygląda po prostu pięknie. Oczywiście wszyscy doskonale wiemy, że aktorka zawdzięcza taki wygląd operacjom plastycznym. Jej chirurg musi być naprawdę dobry, bo 47 letnia Demi wygląda zaledwie na 30-tkę. Patrzymy, patrzymy i nie możemy wyjść z podziwu. Demi Moore wygląda po prostu pięknie. Oczywiście wszyscy doskonale wiemy, że aktorka zawdzięcza taki wygląd operacjom plastycznym. Jej chirurg musi być naprawdę dobry, bo 47 letnia Demi wygląda zaledwie na 30-tkę. AP/Chris Pizzello

Miejsce 5. Demi Moore

Oto niesamowite przygody Demi Moore, która dla puszki coca-coli (ale nie byle jakiej, bo Diet Coke) zdecydowała się na ryzykowny spacer po wąskim parapecie apartamentowca. Koniecznie zwróćcie uwagę na te niepowtarzalne, watowane ramiona jej żakietu.

Miejsce 4. Morgan Freeman

Takie reklamy robiono w Stanach na początku lat 70-tych, kiedy producenci zaczęli dostrzegać społeczność afroamerykańską. Oto bardziej doświadczony kolega tłumaczy drugiemu, dlaczego warto stosować Listerine. Ciekawe skąd w ogóle wziął się pomysł, aby dwaj elektrycy przy robocie zaczęli nagle rozmawiać o zaletach płukania jamy ustnej?

Bruce Willis Bruce Willis AP/Shea Walsh

Miejsce 3. Bruce Willis

Czy to na pewno ten sam Bruce? Reklamuje jakąś cienką ''lemoniadkę''?! No dobrze, przyznajemy szczerze - robi to w takim stylu, że rzeczywiście aż chciałoby się zakupić kilka butelek tego dziwnego napoju i dołączyć do kompanii.

<b>Leonardo di Caprio</b><br>
Najpierw był odkryciem po roli w Co gryzie Gilberta Grape'a, po Titanicu wielkim rozczarowaniem. Nigdy nie pogodził się, że jego zdjęciami oblepione były pokoje nastolatek. Nieustannie ucieka od wizerunku chłopca-amanta Leonardo di Caprio
Najpierw był odkryciem po roli w Co gryzie Gilberta Grape'a, po Titanicu wielkim rozczarowaniem. Nigdy nie pogodził się, że jego zdjęciami oblepione były pokoje nastolatek. Nieustannie ucieka od wizerunku chłopca-amanta Fot. Plotek.pl

Miejsce 2. Leonardo DiCaprio

Leon w tej reklamie żuje gumę jak prawdziwy Zawodowiec. No i te wybuchające wzmacniacze!

Miejsce 1. Keanu Reeves

Dzisiejszym zwycięzcą ogłaszamy Keanu Reevesa i jego kreację w reklamie płatków kukurydzianych. Mimika aktora jest tutaj lepsza niż w wielu późniejszych filmach, w których zagrał. Swoją drogą: cóż to będzie za impreza, na której wszyscy zaczną się zajadać płatkami!

Więcej o: