Znów widziano Jezusa. Gdzie tym razem? [WIDEO]

Widziano go już na grzance, naleśniku, chrupku, żelazku i paragonie z Walmartu. Jest nieuchwytny i widują go tylko nieliczni. Ale zawsze kiedy się pojawia wzbudza sensację. Kto to taki? Jezus Chrystus.

Dziennikarze CNN przeprowadzili ostatnio osobliwą sondę uliczną. Zrobili zdjęcie typowego pnącza oplatającego przydrożny słup telefoniczny w Colorado i pytali przechodniów co im przypomina. Odpowiedzi przechodniów były zaskakująco zgodne.

To postać hmm... o mój Boże to Jezus! Jezus Chrystus.

Taki widok w Stanach Zjednoczonych nie jest niczym nowym. Jeden z takich słupów wysokiego napięcia niedawno ścięto. Obawiano się, że wierni będą próbować się na nie wspiąć, żeby dotknąć rośliny. Z całą pewnością zbliżyłoby ich to do Boga, ale znacznie bardziej, niż by tego chcieli.

 

Niektórzy są jednak przeciwni usuwaniu "świętych słupów". "Nie można potraktować Jezusa sprayem na chwasty" - tłumaczą. Najwyraźniej w haśle "szanuj zieleń" nie chodzi już tylko o Matkę Naturę, ale i Boga Ojca. Tylko co on sam chciał nam przez to powiedzieć? Może sugeruje, że powinniśmy częściej z nim rozmawiać.

ZOBACZ, NA CZYM JESZCZE UKAZAŁ SIĘ JEZUS >>

W materiale możemy również zobaczyć Jezusa na ćmie i chrupku oraz Marię z Nazaretu na plasterku grillowanego sera. Autorzy reportażu zaznaczają, że potrzeba mieć sporo wyobraźni i wprawne oko, żeby dostrzec to, czego nie widzą inni. Często tylko wybrani są w stanie ujrzeć wizerunek Jezusa.

PODWÓJNA TĘCZA NAD CHRYSTUSEM W ŚWIEBODZINIE. CUD? ZOBACZ ZDJĘCIA>>>