Minister edukacji na łamach SE świeci kontuzjowanym kolanem

Po kontuzji kolana, podobnie jak po politycznych wpadkach czy skandalach trzeba się zrehabilitować. Wie o tym dobrze minister edukacji Katarzyna Hall, dlatego przez ostatnie dwa tygodnie chodziła na rehabilitację. Ale żeby było raźniej, towarzyszyli jej reporterzy Super Expressu.

Wszystko wskazuje na to, że pani Hall postanowiła upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i przy okazji sesji rehabilitacyjnej zrobiła sobie też sesję zdjęciową. Po prostu nie wierzymy, że obecność fotografa u doktora to przypadek.

fot. super express (fot. za ''Super Express'' nr 190 z dn. 17.08.11)

Według Super Expressu minister migała się od ćwiczeń przez niemal rok. Ubiegłego października chodziła jeszcze o kulach. Choć była świeżo po skomplikowanej operacji kolana, unikała nudnych i bolesnych ćwiczeń. Tłumaczyła się obowiązkami. Teraz ma wakacje, więc przyszła kryska na matyska - trzeba nadrobić zaległości.

(fot. za ''Super Express'' nr 190 z dn. 17.08.11)

Ale minister wraca nie tylko do zdrowia, ponieważ w ramach swojej sejmowej kampanii wróciła też do sieci. Jest teraz bardziej aktywna na Twitterze i dopisała się do swoich klas na Naszej Klasie. Zajęła się również fałszywymi Katarzynami Hall na Facebooku.

My zastanawiamy się tylko, czy Super Express nie zdecyduje się na nowy cykl: "Jak oni się rehabilitują".

Prowokujące zdjęcia 10-letniej modelki. Psychologowie: ''To niepokojące'' [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: