Chrześcijańska prezenterka ostrzega: Chrońcie dzieci przed pielęgniarkami-lesbijkami!

A czy Ty wiesz, kto leczy Twoje dzieci?

Linda Harvey prowadzi chrześcijańską audycję w radiu nadającym w Ohio. Podczas wczorajszego programu nieco ją poniosło. Pani Harvey zaczęła tłumaczyć słuchaczom, jakim zagrożeniem dla ich dzieci są... pielęgniarki-homoseksualistki .

Ich kontakty z Twoim dzieckim podczas jego pobytu w szpitalu na pewno wywrą na nie wpływ. Tożsamość, którą demonstrują także w pracy, jest dla wielu osób bardzo obraźliwa. Mogą zwieść dzieci, które nie znają całej prawdy o zachowaniach homoseksualistów.

- ostrzegała Harvey słuchaczy. Co prawda przyznała, że geje i lesbijki mogą być znakomitymi specjalistami w swoich dziedzinach, ale zaleciła, żeby rodzice na wszelki wypadek pisali listy do pediatrów swoich dzieci:

Napiszcie, że jeśli Wasze dziecko kiedyś będzie musiało być hospitalizowane, nie chcecie, żeby opiekowały się nim osoby, które nie kryją się ze swoją homoseksualną orientacją.

To nie pierwsze takie wystąpienie Lindy Harvey. W jednej z wcześniejszych audycji przekonywała m.in., że homoseksualiści... nie istnieją . Nie ukrywamy, ze jesteśmy zmieszani.

 

Eden Wood. Sześcioletnia gwiazda pokazów piękności [FOTO] >>

Świętujemy Dzień Kundelka. Oto zdjęcia waszych psiaków [DZIĘKUJEMY!] >>>>

Więcej o: