Brytyjki oszalały na punkcie majtek, w których pupa wygląda jak... słynne pośladki Pippy

Choć od królewskiego ślubu minęło już sporo czasu, zamieszanie wokół krągłości Pippy Middleton trwa nadal. Wszystko za sprawą pewnych majtek.

Zdaje się, że mamy murowany hit wśród tegorocznych prezentów w Wielkiej Brytanii. Przynajmniej dla pań. Kobiety na Wyspach wprost zwariowały na punkcie majtek ze specjalną wkładką, dzięki której pupa nabiera pełniejszych kształtów i bardziej przypomina słynne krągłości młodszej panny Middleton.

Czy to naprawdę najlepszy tyłek? Zobacz i oceń [ZDJĘCIA] >>

Jak zapewnia producent, Invisible Shaping Bum Boosters - bo tak nazywa się ta fantastyczna bielizna - o 5 cm powiększa pupę i o 15 stopni poprawia krzywiznę pośladków. Wszystko dzięki specjalnej wkładce, podobnej do tych, stosowanych w biustonoszach. To dzięki niej każdy, nawet najbardziej płaski tyłek ma szansę wyglądać jak pupa roku.

Ciekawe: Nowa moda wśród wielbicielek skalpela. Chcą mieć pośladki Pippy Middleton >>

Ale nie może być tak do końca pięknie. Specjalna bielizna, dzięki której każda z pań poczuje się jak siostra księżnej Cambidge, do najtańszych nie należy. Jej koszt to w przeliczeniu prawie 95 złotych. Ale czego się nie robi dla urody.

Jak pin-up girls wyglądały naprawdę? Przed i po [ZDJĘCIA] >>

TOP 10 najpiękniejszych księżniczek Europy >>

Więcej o: