Dziwny żart nauczycieli. Zawiązali uczniom oczy i... [FILM]

Od niepamiętnych czasów uczniowie są zmuszani do robienia żenujących rzeczy podczas otrzęsin i tym podobnych szkolnych imprez. Ale nauczycielom z liceum Rosemount udało się osiągnąć mistrzostwo świata w robieniu uczniom obciachu.

Tydzień temu w szkole średniej w Rosemount odbyła się impreza, która miała podnieść morale uczniów przed nadchodzącymi zawodami sportowymi.

W pewnym momencie nauczyciele poprosili kapitanów drużyn sportowych, żeby ustawili się w rzędzie. Zawiązali nastolatkom oczy i powiedzieli, że zaraz każdy z nich dostanie całusa od swojego kolegi lub koleżanki ze szkoły . Później uczniowie mieli zgadywać, kto ich pocałował.

W tym momencie kawał przeszedł ze stadium "taki sobie żart" do stadium "baaardzo żenujący żart". Zamiast rówieśników do nieświadomych niczego uczniów podeszli ich rodzice i pocałowali ich prosto w usta . Wyglądało to co najmniej niepokojąco.

ZRESZTĄ SAMI ZOBACZCIE>>>

Filmik z imprezy trafił natychmiast na Youtube i dyrektor szkoły musiał odpowiedzieć na wiele niewygodnych pytań . Biedny pan John Wollersheim próbował tłumaczyć, że w rzeczywistości pocałunki wyglądały dużo bardziej niewinnie niż na filmiku , a uczniowie i rodzice byli bardzo rozbawieni sytuacją.

 

Skandal w amerykańskim X Factor: 13-latka wpadła w histerię >>

Więcej o: