Zrujnował reputację słynnej firmy kurierskiej, bo wziął cenną paczkę i... [WIDEO]

Kurierzy słyną z tego, że działają znacznie szybciej i sprawniej niż poczta. Teraz już wiemy na czym oszczędzają czas.

Fed Ex  to bardzo popularna firma kurierska, która cieszy się dobrą opinią. Poprawka: cieszyła się, aż do ostatniego poniedziałku, kiedy to jeden z jej kurierów wyjął pprzesyłkę z Vana i rzucił ją przez płot, zanim jeszcze skorzystał z domofonu. Zaraz potem odjechał. Co było w środku? Monitor do komputera. Sprzęt został zniszczony i musiał zostać odesłany.

Skąd to wiemy? Na nieszczęście dostawcy klient był w domu, a wybryk kuriera zarejestrowała kamera. Wkrótce nagranie wylądowało w internecie, a kurier został żywą antyreklamą Fed Exu .

UPS właśnie zrobił z tego filmu swoją reklamę - komentowano pod filmem

Zobaczcie jak wyglądało "dostarczenie" przesyłki:

 

Przedstawiciele firmy kurierskiej Fed Ex byli oburzeni zachowaniem bohatera filmiku i obiecali, że mężczyzna zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Ponadto przekonują, że tak karygodne traktowanie klienta to pojedynczy przypadek i nigdy wcześniej nie spotkali się z niczym podobnym. Co więcej, w sieci pojawiły się oficjalne przeprosiny, w których wyjaśniono, że kurier "już nie będzie dowoził paczek" a koszty nowego monitora honorowo pokrył Fed Ex.

 

Sam poszkodowany, który film zamieścił nie odniósł się do przeprosin Pana z Fed Exu, za to użytkownicy Youtube jak zwykle nie przebierali w złośliwościach:

Czy to znaczy, że zabili tego kuriera? - komentują

Tego pewnie już się nie dowiemy.

Więcej o: