Minister Mucha miała rację. Trzecia liga hokeja istnieje!

Jeszcze wczoraj minister Mucha była na spalonym. Dzisiaj punktuje, bo okazuje się, że o hokeju wie więcej, niż nam się wydaje.

Wczoraj Joanna Mucha jedną wypowiedzią w radiu sprawiła, że o Ministerstwie Sportu i Turystyki mówili wszyscy ( ZOBACZ TUTAJ ). Niekoniecznie dobrze. A wszystko przez obietnicę pomocy zawodnikom trzeciej ligi hokeja.

Za trzecioligowy hokej to niech się pani nie bierze, bo tej ligi nie ma - odpowiedział dziennikarz radia RMF FM

Obserwacja dziennikarza wywołała lawinę kpin internautów. No to teraz się zdziwią, bo okazuje się, że III liga hokeja jednak istnieje.

Jak donosi Rzeczpospolita po 31 latach ministerstwo wznowiło rozgrywki II ligi hokejowej, "które de facto są trzecim szczeblem rywalizacji ligowej w naszym kraju" (razem z ekstraligą). Ale najlepsze i tak są nazwy drużyn. Dzięki ministerstwu zobaczymy między innymi mecze:

Dzikich Krokodyli Poznań

TMH Żółwi Piła

KH Wilków Śrem

Joanna Mucha ma szczęście (pecha?) do "chwytliwych" wypowiedzi. Poza pamiętną "nie znam się na sporcie" wielką karierę w internecie zrobiła np. ta o Superpucharze Polski. Zdanie "kto wybrał te drużyny" praktycznie natychmiast stało się memem . (ZOBACZ WIĘCEJ).

Nie bez powodu nazywana jest złotoustą minister .

Rutkowski gwiazdą Facebooka! Internauci śmieją się z detektywa >>

Więcej o: