Prezydent na wiosennym spacerze w TVN24. Zwykły zbieg okoliczności? Nie wydaje nam się...

Nie ma to, jak włączyć telewizor 1. dnia wiosny i od razu zobaczyć... prezydenta Bronisława Komorowskiego na wiosennym spacerze. Ekipa TVN24 "ot tak" pojawiła się w Łazienkach i od razu nagrała jego przechadzkę. Przypadek?

Prezydent Komorowski na spacerze niespodziewanie spotyka ekipę TVN-u

Prezydenta spotkała w parku reporterka Brygida Grysiak. Zaczęło się od pytań o spacer:

- Codziennie taki spacer? - Codziennie nie ma możliwości, ale kilka razy w tygodniu - tak. - Strasznie długa trasa. Niektórzy mówią osiem przystanków autobusowych, jak długo pan idzie? - Jak są światła przyjazne to 45 minut, a jak nieprzyjazne - 50 minut.

Na pytanie co robi na spacerze, szybko odpowiedział:

- Patrzę w niebo, słucham ptaszków, obserwuję wiewiórki w parku łazienkowskim i spotykam miłą panią dziennikarkę.

Kończąc wypowiedź serdecznym śmiechem.

Fot. TVN24Fot. TVN24 Fot. TVN24

Reporterka postanowiła także spytać prezydenta o jego zdanie w kwestii reformy emerytalnej, ale stwierdził, że na spacerze nie zamierza zajmować się sprawami polityki. Na pytanie, co może poradzić premierowi Tuskowi, odpowiedział tylko:

- Spacerować, spacerować!

Pozostaje pytanie, czy to prezydent Komorowski ustawił się z TVN24 , czy faktycznie dziennikarze zaczaili się na niego z zaskoczenia? Odpowiedzi prezydenta sugerowałyby raczej pierwszą wersję wydarzeń. Jak sądzicie?

Gafy, wpadki i potknięcia - najlepsze z najlepszych od prezydenta Komorowskiego >> TVN24. Najciekawsze wpadki, żółte paski i inne zjawiska >>

Więcej o: