Na Syberii znaleziono zagadkowy obiekt z tytanu. Czy to UFO? [WIDEO]

Mieszkańcy małej Syberyjskiej wioski znaleźli w lesie tajemniczą bryłę wielkości samochodu. Ekspertom wciąż nie udało się ustalić, co to jest i skąd się tam wzięło.

Obiekt ma kształt walca i jest pusty w środku. Ma ok. 2 m. wysokości i waży 200 kg. Ekspertom którzy przybyli na miejsce udało się ustalić, że został wykonany z tytanu i nie jest promieniotwórczy. Zobacz, jak wygląda >>>

Według rosyjskiej agencji kosmicznej, obiekt nie jest częścią statku kosmicznego ani satelity. Wczesna hipoteza, według której to część rakiety wystrzelonej z Kazachstanu, także została odrzucona.

Nie też udało się ustalić, kiedy i w jakich okolicznościach metalowe "coś" znalazło się na Syberii. Obiekt znaleziono tydzień temu, ale niektórzy mieszkańcy uważają, że ma on związek z dziwnymi dźwiękami dochodzącymi z lasu od grudnia.

Prawie rok temu donosiliśmy o innym śladzie UFO na Syberii - ciele kosmity znalezionym w w Buriacji . Niestety, szybko okazało się, że rzekomy obcy to kukła z chleba i skóry kurczaka . Mamy nadzieję, że tym razem rozwiązanie zagadki nie będzie tak rozczarowujące.

 

U FO. Zobacz niesamowite newsy, nagrania i zdjęcia >>