Jak zostać celebrytą na jeden dzień? Oni znaleźli sposób. Wystarczy... [WIDEO]

Jak zostać celebrytą? Wieść głosi, że trzeba często pokazywać się w telewizji, udzielać wywiadów dla pism kobiecych i wygłaszać zabawne uwagi o Ukrainkach w programach śniadaniowych. Jednak pewna ekipa ze Stanów Zjednoczonych pokazała, że można zostać ''rozpoznawanym'' celebrytą w kilka minut. Wystarczy grupa przyjaciół i pomysł.

Eksperyment polegał na udaniu się do popularnego centrum handlowego w Virginii. Jeden z uczestników - Thomas Elliot - przedstawiając się za pomocą swoich dwóch prawdziwych imion - zdołał przekonać masę ludzi, że jest znanym aktorem. Ściemę kupili nawet zatrudnieni w sklepach ochroniarze.

Kluczem do sukcesu była grupa znajomych, która robiła sztuczny tłum wokół Thomasa, sprawiając wrażenie, że stale znajdował się on w centrum zainteresowania. To wystarczyło, aby przekonać ludzi, że jest znanym człowiekiem - wstyd nie pozwalał im na przyznanie się, że nie kojarzą mężczyzny, który występuje w popularnych filmach.

 

W pewnym momencie ochrona zaczęła zamykać sklepy po wejściu Thomasa, aby ''uchronić go'' od tłumu ''fanów'', który za nim podążał. Część z nich prosiła o autograf, inni chcieli podać mu dłoń. Pojawiały się też ''ćwierki'' na Twitterze dotyczące aktora znanego jako Thomas Elliot.

Fot. YouTubeFot. YouTube Fot. YouTube

Szybko pojawił się też wokół niego wianuszek fanek. Jedna z nich nawet odważyła się dać mu swoją wizytówkę. Pod koniec nagrania widać, jak Thomas sprawdza, czy odbierze od niego telefon. Reakcja dziewczyny była euforyczna.

Niewiele potrzeba, aby wytworzyć wrażenie, że jest się kimś znanym, czyż nie? Jak sądzicie, w Polsce taki kit by przeszedł?

Opuszczone miasteczko olimpijskie w Pekinie 4 lata po igrzyskach [ZDJĘCIA] >>> Wybory "Piękności Rosji". Zobacz, co dzieje się za kulisami [ZDJĘCIA] >>>

Więcej o: