Słynny raper wydał książkę. Nie tylko do czytania... [WIDEO]

To prawdopodobnie jedyna książka, której cały nakład zostanie spalony, choć nikt jej nawet nie zakazał.

Już niedługo nad czytelnictwem w Stanach zawisną nie czarne chmury, a kłęby dymu. Dlaczego? Na półki księgarni trafi nowa książka Snoop Dogga. A właściwie śpiewnik ze wszystkimi szlagierami rapera wydrukowany... na bibułce do skrętów.

W spocie reklamującym książkę Snoop wyjaśnia "czytelnikom", że jego książka służy nie tylko do czytania, ale przede wszystkim do owijania i palenia tytoniu (mamy nadzieję). Publikacja nosi tytuł Rolling Words: A Smokable Songbook i ma reklamować nową linię bibułek sygnowanych pseudonimem rapera - Snoop Dogg King Size Rolling Paper . Resztę śpiewnika wykonano z konopi i sznurka, a na jego grzbiecie zamiast tytułu znajdziecie... draskę. Zmyślne.

 

Raperzy piszący książki to w Stanach nic nowego. Przed Snoopem na podobny pomysł wpadli m. in. producent RZA (Wu Tang Clan), autor książek o filozofii i duchowości oraz Jay-Z - legenda rapu i mąż Beyonce. Ale tylko publikacja Snoopa jest łatwopalna nie bez powodu. Boimy się tylko, co będzie jak policja przyłapie młodzież ze stroną z Rolling Words "wyrwaną z kontekstu".

Najbardziej rozbrajające cytaty z książek gwiazd >>

Chiński gangster zgubił komórkę. Znaleźli ją, zgrali zdjęcia i wrzucili do sieci [FOTO] >>

Więcej o: