Najman poległ w walce z "Hardkorowym koksem", internauci szydzą. Nawet Nergal się śmieje [ZOBACZ]

Gdy na jednym ringu naprzeciw siebie stanęli dwaj najdziwniejsi zawodnicy MMA, jakich widziała polska publiczność, wiedzieliśmy, że to się nie skończy normalnie.

Robert Burneika jest Litwinem, byłym kulturystą znanym pod pseudonimem "Hardkorowy koksu". Publiczność go uwielbia za specyficzne powiedzonka i kaleczenie języka polskiego. Marcin "El Testosteron" Najman to były bokser, którego fani MMA z jakiegoś powodu nie znoszą.

W tej walce bardzo łatwo było wskazać kto jest tym Dobrym, za kto Złym. Więc gdy ten zły został zmieciony z ringu, internauci musieli zareagować komentarzami, żartami i fotomontażami. Szybko pojawiły się przeróbki i skróty walki. Tu w rytm znanej muzyki z programów Benny'ego Hilla.

Internauci zaczęli też spekulować, kto może być następnym przeciwnikiem Najmana (do tej pory dostawał lanie od Pudziana, Przemka Salety i Burneiki właśnie).

Adam Małysz vs NajmanAdam Małysz vs Najman fot. facebook.com

Pod takim zdjęciami i informacjami o wyniku walki pojawiały się dziesiątki bardzo zjadliwych komentarzy.

KomentarzeKomentarze fot. facebook.com

Spora część komentujących uważała, że przy tej drugiej walce, dla wyrównania szans "El Testosterona" Małysz powinien wyjść w nartach. Aż nam się zrobiło żal biednego Marcina. Poruszenie było tak duże, że wypowiedział się nawet, zazwyczaj zajmujący się o wiele bardziej doniosłymi tematami, FAKTOID.

Przepis na kotlet z NajmanaPrzepis na kotlet z Najmana fot. faktoid

Nawet Nergal poświęcił walce felieton . Jego streszczenie potyczki było bardzo celne:

Pięć minut gonitwy po ringu i bezlitosnego okładania Najmana przez Bruneikę. Jak kot i mysz. Na początku drugiej rundy Marcin miał już dosyć, położył się grzecznie i dał się sprać jak małe dziecko.

Organizatorzy mogą zacierać ręce, sprzedali słaby towar, który jest teraz bardzo szeroko komentowany i robi darmową reklamę MMA. Ale internauci będą zawiedzeni, walki Najmana z Ibiszem i Małyszem (w nartach) nie będzie . Marcin Najman ogłosił zakończenie kariery. Rychło w czas.

Nawozy, czopki, protezy... Co jeszcze można reklamować golizną? [13 ZDJĘĆ 18+]>>

Wybory "Piękności Rosji". Zobacz, co dzieje się za kulisami [ZDJĘCIA] >>>

Więcej o: