16-latka zrobiła sobie 5 tys. zdjęć z celebrytami. Teraz sama staje się sławna [ZDJĘCIA]

Jej hobby zaczęło się cztery lata temu, a my podejrzewamy, że wkrótce ci bardziej zapomniani celebryci zaczną sobie robić zdjęcia z nią.

Sarah mieszka w Los Angeles i ma fioła na punkcie celebrytów. Na swoich profilach na Twitterze i Flickr (SarahMOnline, Stalker Sarah) publikuj tysiące zdjęć, jakie robi sobie ze znanymi ludźmi. Ma szczęście, w LA ich nie brakuje. Dodatkowo szybko stała się rozpoznawalna i twierdzi, że z niektórymi gwiazdami jest po imieniu.

Wszystko zaczęło, gdy będąc w centrum handlowym z ojcem natknęła się na aktora Roberta Haysa i zrobiła sobie z nim zdjęcie. Zawarli wtedy z tatą układ - jak długo Sarah będzie dostawała w szkole najwyższe stopnie, tak długo ojciec będzie woził ją na każde wydarzenie, na którym będzie można spotkać gwiazdy.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ SARAH I CELEBRYTÓW >>>

Jak udało się namówić tyle osób do wspólnego pozowania? W przeciwieństwie do większości nastoletnich fanek stara się nigdy nie być napastliwa.

Zawsze wiem, kiedy okazja jest dobra. Jeśli sytuacja nie jest dobra, jeśli na przykład wydaje mi się, że oni mogą uważać, że danego dnia nie wyglądają dość dobrze, nawet nie próbuję prosić o zdjęcie. (...)

Dlatego gdy na przykład widuje mieszkającą blisko niej Hillary Duff wyprowadzającą psa, nigdy nie prosi o zdjęcie, szanując prywatne życie gwiazdy. Jak widać takie podejście przynosi świetne efekty.

Znaleźli dziewczynę z idealnymi proporcjami twarzy. Piękna? [ZDJĘCIA]>>

Tak wyglądały modelki z katalogu Victoria's Secret w 1979 r. [ZDJĘCIA] >>>

Więcej o: