Co będzie polską wuwuzelą? Wybierz najgorszy gadżet na Euro [ZDJĘCIA]

Większość piłkarskich gadżetów na Euro 2012 niczym nie różni się od upominków z poprzednich mistrzostw. Breloczki, kubki, kapelusze i piłki można było dostać wszędzie, od Meksyku po RPA. A co będzie gadżetem, dzięki któremu zostaniemy zapamiętani, polską wuwuzelą? Oto nasze propozycje.

Najsilniejszą reprezentację wystawiła branża odzieżowa. W sklepach z piłkarskimi gadżetami kibic może ubrać się od stóp do głów. Na stopy może założyć patriotyczne klapki w uniwersalnym rozmiarze (wystającą podeszwę można odkroić/oberwać) lub oryginalne połączenie piłkarskich korków i domowych kapci.

Specjalną ofertę przygotowano dla pań. Naszą uwagę zwróciły stroje do kibicowania w kuchni (fartuch z motywami bramkarskimi) oraz sypialni ( minimalistyczne, biało-czerwone bikini w piłkarskie łaty ). A najwierniejszym i najodważniejszym kibickom salony fryzjerskie proponują ''eurofryzury''. Na biało-czerwono polski kibic może przystroić nie tylko żonę, ale i dziecko (wraz z wózkiem), samochód, a nawet psa.

Zobacz więcej absurdalnych gadżetów na Euro>>>

Sklepowe półki pełne są przysmaków kibica. Trudno je wszystkie zliczyć. Wybraliśmy dwa - najbardziej zaskoczyły nas ciepłe lody kibica , a a za najbardziej polski pomysł uznaliśmy kiełbasę kibica . Jeden z dyskontów przygotował nawet okolicznościową akcję tematyczną ''Grillowe Mistrzostwa''. Bo czy może być coś lepszego niż połączenie kibicowania z grillowaniem?

Poznajcie Losującego Jeża Jurka. Będzie typował wyniki meczów Euro 2012!

Który gadżet jest najgorszy?
Więcej o: