Policja urządziła nalot antyterrorystów, ale pomyliła domy. Wszystko przez Wi-Fi [WIDEO]

Jeśli macie w domu sieć bezprzewodową, pamiętajcie aby ją zabezpieczyć. Możecie sami sobie poważnie zaszkodzić.

Tak jak pewna rodzina z Evansville w stanie Indiana, do której drzwi zapukała policja. Zapukała, to może jednak nie jest najlepsze słowo, bo amerykańskie oddziały SWAT nie mają tego w zwyczaju.

Antyterroryści, którzy chcąc zaprezentować się społeczeństwu zaprosili na akcję kamery lokalnej telewizji, zrobili wszystko jak na filmach. Wybili okno, wrzucili do środka granaty oślepiające i wparowali wyłamanymi drzwiami. Problem w tym, że w środku nie zastali tego, kogo się spodziewali. Zamiast planującego zamach groźnego przestępcy dopadli babcię z wnuczką oglądające telewizję.

Okazało się, że nieporozumieniu winna jest właśnie niezabezpieczona sieć Wi-Fi, pod którą podłączył się anonimowy internauta, który na portalach militarnych wygłaszał różnego rodzaju groźby. Na przykład takie:

Policjanci, strzeżcie się! Jestem dumny z mojego kraju, ale nienawidzę policji. Mam materiały wybuchowe :) wykonane w Ameryce. Evansville poczuje mój ból.

Śledztwo jest w toku, a policjanci twierdzą, że środki, jakich użyli podczas feralnej akcji były odpowiednie do skali gróźb potencjalnego szaleńca. My przypominamy raz jeszcze, zabezpieczajcie swoje sieci!

"Dom tygodnia" na sprzedaż. Koszmar? Zajrzyjcie do środka [ZDJĘCIA] >>> , Kawały głupie, wredne i łatwe w przygotowaniu [ZDJĘCIA] >>>

Więcej o: