Najlepszy szef na świecie? Zafundował wczasy swoim 500 pracownikom

Cato Syversen, szef walijskiej kompanii Creditsafe, postanowił zadbać o morale swoich pracowników. I zrobił to z gestem. Na wspólne wczasy wyda ponad 300 tysięcy funtów.

500 pracowników firmy (połowa z Walii, reszta z kontynentalnych oddziałów firmy) spędzi wspólne wczasy na Majorce na koszt szefa, który opłaca nie tylko przelot i pobyt, ale i liczne atrakcje. Firma zorganizuje swoim pracownikom turniej piłkarski i konkurs talentów muzycznych. W tym celu wynajęła na wyłączność cały klub w kurorcie Alcudia, a szef obiecuje, że zaprezentuje swoje umiejętności jako DJ.

Pracownicy Creditsafe są zachwyceni.

Nikt nigdy nie słyszał o czymś takim - twierdzi jeden z nich - to będzie wspaniałe spotkanie. To pokazuje, że niektórzy szefowie potrafią docenić swoich pracowników.

A Cato Syversen twierdzi, że warto wydać tyle pieniędzy.

To przedsięwzięcie jest warte każdego pensa, już teraz widzę, jaki wpływ ma na moich ludzi. To wspaniali pracownicy, są nastawieni na wypełnianiu celów i wygrywanie. Zawsze dają z siebie 110%.

Creditsafe jest firmą oferującą swoim klientom informacje o wiarygodności kredytowej innych firm. Zastanawiamy się, jak szybko zwróci się darmowa reklama, jaką sobie zdobyła dzięki darmowym wczasom.

Klan, Na Wspólnej, Kuchenne Rewolucje - TOP 5 fatalnych product placement >>

Słynna nastoletnia prostytutka robi karierę w świecie mody [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: