[WZRUŚ DNIA] Żołnierz wrócił z Afganistanu, zrobił piękną niespodziankę swojej mamie

Trey Murphy jest sierżantem sztabowym w oddziałach lotniczych Gwardii Narodowej Stanów Zjednoczonych. Wraz ze swoją jednostką został wysłany na misję w Afganistanie, a gdy wrócił, zorganizował swojej rodzinie baseballową niespodziankę.

Szukasz wzruszających historii? Założyliśmy na Facebooku profil, na który zamierzamy je wrzucać - Wzruś Dnia !

Najpierw jednak musiał użyć drobnego podstępu. Poinformował swoich rodziców, że wróci do domu dopiero w niedzielę, a sam poprosił o pomoc United Service Organisation (organizację opiekującą się rodzinami żołnierzy). USO zaprosiła rodzinę Treya na czwartkowy mecz niższej ligi baseballu, który odbywał się w ich rodzinnym Greenville.

Jego mama została poproszona o uroczyste zainaugurowanie spotkania, a Trey przebrał się w strój jednego z graczy i uczestniczył po kryjomu w normalnej rozgrzewce. Gdy Sarah zaczęła udzielać wywiadu, jej syn powoli zbliżał się w jej stronę. Wreszcie padło pytanie:

Kiedy spodziewasz się powrotu Treya?

I wtedy sierżant zdjął hełm, ukazał swoje prawdziwe oblicze i przytulił zszokowaną i niewiarygodnie szczęśliwą mamę, która zaczęła płakać, a przez łzy powiedziała jedynie:

Ale nie zdążyłam jeszcze nic dla ciebie upiec!

10 zdjęć, które przywrócą wam wiarę w ludzkość. Naprawdę [ZDJĘCIA]>>>

Śpiewająco lub przez internet. TOP 10 najlepszych oświadczyn [WIDEO] >>>

Więcej o: