Internet śmieje się z nowego plakatu Marszu Niepodległości z pończochami. Tylko że plakat to ściema

Marsz Niepodległości 2012 tuż, tuż, a internetowe trolle nie śpią. I skorzystają z każdej okazji, żeby uprzykrzyć innym życie. Tym razem padło na organizatorów Marszu Niepodległości, którym zafundowano nowy, "szałowy" plakat.

Sprawa poprzedniego plakatu Marszu Niepodległości jeszcze na dobre nie "wystygła", a już w sieci pojawił się nowy. I to taki, który swoim dowcipem aż prosi się o złośliwości i niewątpliwie ściągnie na organizatorów lawinę kpin.

Jednak organizatorzy Marszu nie mają z nim nic wspólnego - to ściema wypuszczona do sieci jako oficjalna zajawka . Grafika nie pojawiła się bowiem ani na oficjalnym fanpage'u Marszu Niepodległości ani na jego oficjalnej stronie internetowej, tylko viraluje się na profilach użytkowników FB i dziennikarzy.

Na nieszczęście dla MN nikt z organizatorów oficjalnie plakatu się jeszcze nie wyparł, a dopóki ten krąży po sieci jako oficjalny, dopóty za taki będzie uchodził. Chyba, że jesteście już po lekturze naszego tekstu lub po prostu ostrożni w osądach. Nas ciekawi tylko, kiedy organizatorzy zorientują się, że ktoś wykręcił im wyjątkowo złośliwy numer.

Oto radosna twórczość internautów.

'Nowy', nieoficjalny plakat Marszu Niepodległości 2012"Nowy", nieoficjalny plakat Marszu Niepodległości 2012 fot. facebook.com fot. facebook.com

A tak prezentuje się oficjalny plakat wydarzenia

fot. facebook.comfot. facebook.com fot. facebook.com fot. facebook.com

Więcej o: