Wywiad z ukraińską "żywą lalką". Podróże astralne, poranny makijaż i wspinaczka górska [ZDJĘCIA]

Waleria Lukjanowa - "żywa lalka" z Ukrainy - to dużo barwniejsza postać, niż początkowo myśleliśmy. Oprócz swojej niebanalnej urody, zaskoczyła nas prowadzeniem szkoły podróży poza ciałem (znanej jako eksterioryzacja czy OoBE) oraz pociągiem do ezoteryki.

Wybraliśmy najlepsze pytania, które zadano Walerii i odpowiedzi, których udzieliła. Początkowo nieco się obawialiśmy tego, co przeczytamy, ale ostatecznie lektura sprawiła nam sporo radości.

Jak wygląda typowy dzień twojego życia?

Rano nakładam makijaż, idę na masaż, a następnie spędzam trochę czasu w sieci. Następnie medytuję i podróżuję w moim ciele astralnym. Później udaję się na siłownię. Idę na spacer z przyjaciółką, robię obiad ukochanemu. Potem jeszcze trochę Internetu, książki, medytacja i sen.

Uważasz się za modelkę, piosenkarkę czy artystkę?

To różne nazwy dla mojego potencjału kreatywnego, ale nie opisują mojej esencji. Jestem nauczycielką szkoły podróży poza ciałem. To międzynarodowy ośrodek, w którym uczymy ludzi opuszczać swoje ciało i podróżować w ciele astralnym. (...) Wierzę, że ludzkość ma olbrzymi potencjał. To jest jej przyszłość.

Czy zawsze interesowałaś się kwestiami metafizycznymi?

Pytania takie jak "czym jesteśmy" lub "czemu jesteśmy" interesowały mnie od dzieciństwa. Mam całą biblioteczkę ezoteryczną, którą podarowała mi mama.

Jak się czujesz, wiedząc, że cała twoja popularność internetowa opiera się na wyglądzie?

Wierzę, że jestem odpowiedzialna za dawanie ludziom więcej dobra, ciepła i pozytywnych emocji. (...)

Czy zaskoczyły cię negatywne reakcje na twój wygląd?

Nie. Znam negatywną stronę bycia sławną, ale widzę to w pozytywnym świetle. Jeżeli ludziom na mnie zależy, to jestem na dobrej drodze. W prawdziwym życiu nigdy nie słyszę złych rzeczy na swój temat.

Czego ludzie o tobie nie wiedzą?

Zajmuję się wspinaczką górską. Wspinam się na Himalaje, czasem uciekam od cywilizacji na kilka tygodni. Zwiedziłam spory kawałek świata, lubię aktywny wypoczynek i adrenalinę. Nie boję się niczego, uwielbiam ryzyko. Uwielbiam nieznane.

Pełen wywiad (w języku angielskim) można przeczytać na stronie V-Magazine . Co sądzicie o "ludzkiej lalce" i jej zainteresowaniach?

Więcej o: