Lance Armstrong sprowokował internautów. Kpią z jego nowego zdjęcia [ZOBACZ]

Upadek z wysoka musiał boleć. Lance Armstrong, do niedawna jeden z najwybitniejszych kolarzy w historii, został uznany winnym brania dopingu. Odebrano mu przez to wszystkie siedem tytułów mistrza Tour de France. Kiedy sprawa zaczęła cichnąć, kolarz, który nigdy nie przyznał się do winy, opublikował na swoim Twitterze zdjęcie, które oburzyło internautów.

Zdjęcie przedstawia kolarza leżącego na kanapie we własnym salonie. Na ścianie wiszą oprawione w ramy żółte koszulki lidera wygranych wyścigów dookoła Francji. Lance nie omieszkał podpisać swojego zdjęcia.

Z powrotem w Austin. Tak sobie leżę.

Lance ArmstrongLance Armstrong fot. twitter.com

Twitterowy profil Armstronga śledzi blisko 4 miliony ludzi. I spora część z nich była oburzona prowokacyjnym zachowaniem swojego idola. W komentarzach pojawiała się ostra krytyka i nietypowe porady.

Wow, naprawdę masz wszystkie objawy socjopatii. Powinieneś skorzystać z pomocy psychoanalityka.

A niewyszukane wyzwiska przeplatały się z wyrazami wsparcia. Kolarz nie przejął się całą sytuacją, zdjęcia usuwać nie zamierza. W efekcie bardziej twórczy internauci zaczęli przerabiać i wyszydzać fotografię.

ZOBACZ, JAK INTERNAUCI KPIĄ Z ARMSTRONGA >>>

Sposób był bardzo prosty - żółte koszulki w ramkach zastąpiły między innymi zdjęcia znanych oszustów i zakazanych środków dopingujących.

Więcej o: