18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

[HIT SIECI] Wulgarny pomnik na ratuszu z XIV wieku. Rzeźbiarz miał fantazję [+18]

Nie wiemy, czym biskup Konrad von Hochstaden naraził się rzeźbiarzowi, który stworzył jego statuę. Co gorsza, nie wiedzieliśmy też, że w średniowieczu coś takiego mogło ujść komukolwiek płazem.

Przez długi czas internet nie interesował się arcybiskupem Kolonii. Do czasu, gdy ktoś dokładniej przyjrzał się zdjęciom stojącego w tym mieście ratusza, i zauważył, że pomnik Konrada von Hochstadena podtrzymuje...

Ratusz w Kolonii (fot. za AcidCow.com)Ratusz w Kolonii (fot. za AcidCow.com) Ratusz w Kolonii (fot. za AcidCow.com) Ratusz w Kolonii (fot. za AcidCow.com)

Jeżeli ktoś nadal nie zauważył, co jest nie tak z pomnikiem duchownego , prezentujemy ujęcie z innej strony:

Zbliżenie na pomnik (fot. za AcidCow.com)Zbliżenie na pomnik (fot. za AcidCow.com) Zbliżenie na pomnik (fot. za AcidCow.com) Zbliżenie na pomnik (fot. za AcidCow.com)

Ratusz w Kolonii powstał w XIV wieku, wiele lat po śmierci arcybiskupa, rzeźbiarz więc nie mógł narazić się na jego gniew. Motyw jego działania pozostaje dla nas nieznany i niezrozumiały.

Czy zdjęcie jest tylko dziełem zdolnego grafika komputerowego? Co ciekawe, nie. Wszystkie zdjęcia przedstawiające wieżę ratuszową w Kolonii ( przykład >> ) wyraźnie pokazują, że figura arcybiskupa faktycznie została ozdobiona w... dość specyficzny sposób.

Więcej o: