"Ekspert" zdradza, jak wygrać w lotto. Jemu udało się aż siedem razy

Całe Stany Zjednoczone żyją wielką kumulacją w loterii Power Ball. W dzisiejszym losowaniu będzie można wygrać aż 550 mln dolarów (tak, ponad pół miliarda!). Ale jak wybrać właściwe liczby? Richard Lustig, który siedmiokrotnie wygrywał na loterii, postanowił dać graczom kilka rad.

Lustig nigdy nie rozbił banku podczas wielkiej kumulacji, ale wygrywał mniejsze kwoty na tak często, że łącznie zarobił na loterii ponad milion dolarów. Jak sam twierdzi, to nie był przypadek.

Szczęście nie ma tu nic do rzeczy. Jak ktokolwiek rozsądny mógłby powiedzieć, że facet, który wygrał na loterii siedem razy jest szczęściarzem? Dajcie spokój, nikt nie może mieć takiego farta - przekonuje Lustig.

Skoro nie szczęście, to co? Oczywiście skuteczny system. Lustig od kilku dni jest zapraszany do programów telewizyjnych, w których zdradza niektóre swoje sekrety. Oto cztery rady loteryjnego eksperta zebrane przez "Huffington Post" :

1. Ustal rozsądny budżet na kupony loteryjne i kupuj tylko tyle, na ile cię stać (w jednym ze starszych wywiadów Lustig radził, żeby wydawać na lotto 10 procent dochodów).

2. Nigdy nie graj na "chybił-trafił". Wybierz liczby sam.

3. Używaj tego samego zestawu liczb w każdym losowaniu.

4. Zanim zaczniesz grać, sprawdź, czy twoje liczby wygrywały już wcześniej.

Te zalecenia mają przybliżyć graczy do sukcesu, ale i tak - jak twierdzi sam Lustig - kluczowy jest wybór "właściwych" liczb. A o tym, jak je wybrać, pisze w swojej książce "Learn How To Increase Your Chances of Winning The Lottery" , którą można kupić na Amazonie za 40 dolarów. Mamy wrażenie, że na jej sprzedaży może zarobić więcej niż na loterii.

Możecie też zajrzeć do artykułu Johna Hawthorne'a , który zawodowo doradza, jak zwiększyć swoje szanse na wygranie na loterii.

Więcej o: