Teledysk licealistów uznany za "najgorszy film w całym internecie" [WIDEO]

Zwykle staramy się wyszukiwać najfajniejsze klipy z Youtube'a. Jednak tym razem napiszemy o bardzo złym filmiku. Tak złym, że aż fascynującym.

"Udało się, znalazłem najgorszy film w całym internecie" - pochwalił się na Reddicie niejaki OgFinish i wrzucił link do tego wideo:

 

Przeróbek "Gangnam Style" są w internecie setki, ale wersja stworzona przez uczniów Spartan High School bije inne na głowę swoją nieudolnością . Wszystko tu jest absolutnie koszmarne: śpiew, montaż, efekty specjalne i taniec, który nie ma zbyt wiele wspólnego z oryginalną choreografią.

Nadany klipowi tytuł "najgorszego filmu w internecie" podchwyciły popularne serwisy, m.in. Huffington Post , Mashable , Viral Viral Videos i strona internetowa tabloidu "Daily Mail" . Wideo ma już prawie milion odsłon i ponad 20 tys. "kciuków w dół" na Youtube.

Co na to sami autorzy parodii? Na szczęście nie przejmują się krytycznymi opiniami . Podkreślają, że film został nakręcony "dla jaj", a uczniowie świetnie się bawili przy jego produkcji.

A my, choć jesteśmy pod dużym wrażeniem teledysku, zastanawiamy się, czy naprawdę nie ma w sieci jeszcze gorszych filmików? Jeśli macie jakieś propozycje, nie wahajcie się nimi podzielić w komentarzach.

Więcej o: