Zrobiła zdjęcie fotografii ślubnej sprzed 50 lat. I przez przypadek wzruszyła internautów [ZOBACZ]

Ta fotografia ślubna Johna i Mary Konickich liczy sobie już 50 lat. I choć samo w sobie jest po prostu jednym z wielu, to już zdjęcie tego zdjęcia zachwyciło internautów. Dzięki jednemu drobnemu szczegółowi.

Zdjęcie zdjęcia wykonała Sagel Avery, dziewczyna wnuka pani Mary. Ponieważ fotografia była oprawiona w szkło w odbiciu widać dziewczynę trzymającą aparat, co z pewnością można by uznać za zwyczajny, bardzo podstawowy błąd w sztuce. Jednak dzięki temu, że zza ramienia fotografki wygląda jeszcze jedna postać, to "nieudane" zdjęcie stało się wzruszającym dziełem sztuki, a umieszczone w Internecie, zostało obejrzane przez prawie pół miliona osób.

Ta postać, doskonale widoczna na tle czarnego garnituru Johna Konickiego, to oczywiście Mary, starsza o pół wieku bohaterka oryginalnej fotografii.

Mary była bardzo wzruszona tym, że młodej osobie, takiej jak ja, tak bardzo się to stare zdjęcie podoba - napisała Avery - Myślę, że w tamtym momencie patrząc na zdjęcie przypominała sobie ten wspaniały dzień i to, jak pięknie i młodo wtedy wyglądała.

Więcej o: