W miesiąc wygrali na 3 loteriach tyle, że zostali bogaczami. Ta para miała nieprawdopodobne szczęście

Coś takiego nie zdarza się dwa razy - pomyśli każdy, kto wygra choć raz dużą sumę na loterii. Calvin i Zatera Spencer pewnie też tak pomyśleli. A potem wygrali jeszcze raz. I jeszcze jeden - wszystko w jednym miesiącu.

Zaczęło się niewinnie - od kupienia zwycięskiego losu w loterii Powerball. Dzięki temu Calvin i Zatera Spencer z Virginii wzbogacili się w marcu o, bagatela, milion dolarów. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, kupili kolejne losy na następne loterie.

Znów dopisało im szczęście. W loterii Pick 4 mieli aż 10 zwycięskich losów, co dało im dodatkowe 50 tysięcy dolarów. I to jeszcze nie był koniec . Kiedy następnego dnia Calvin odwiózł żonę do pracy, kupił zwykłą kartę-zdrapkę za 20 dolarów w loterii $100 Million Cash Extravaganza.

Kochanie, to znowu się stało! - powiedział przez telefon do żony, jak tylko wygrał kolejny milion.

Państwo Zatera ostrzegają, że jeszcze nie mają dosyć wygrywania. Nawet po zapłaceniu podatków od wygranej pozostanie im niezła suma. Gratulujemy i zazdrościmy!

Szanse na wygraną w każdej loterii układają się następująco: Nagroda 1 miliona dolarów w loterii Powerball: 1 do 5 milionów Nagroda 5000 dolarów w loterii Pick 4 (Państwo Spencer wygrali 10 razy): 1 do 10 tysięcy Nagroda 1 miliona dolarów w loterii $100 Million Cash Extravaganza: 1 do 836 tysięcy

 
Więcej o: