Adam Hofman ma nową fryzurę. A my mamy dla niego pomysły na kolejne...

Znany z ciętego języka poseł Adam Hofman pojawił się wczoraj w programie Moniki Olejnik. Jednak naszą uwagę od ogromnej wagi komentarzy niezłomnego polityka odciągnęła pewna dość znacząca zmiana w jego wizerunku. Proszę Państwa, poseł Adam Hofman ma nową fryzurę!

I to nie byle jaką. Nie trzeba specjalnie wysilać wyobraźni, aby uświadomić sobie, jak bardzo pan poseł przypomina teraz nieugiętego, zadziornego policjanta Despero z serialu "Pitbull". Jednak zamiast czupryny na sztorc, do programu Adam Hofman wybrał nieco łagodniejszy image - gładkie, zaczesane na bok i do tyłu kosmyki stanowią doskonały kontrast dla niespokojnej natury polityka. Ale przecież to tylko kwestia żelu.

Nigdy wcześniej fryzura Adama Hofmana nie wzbudziła w nas tak głębokich doznań estetycznych. Widać, że poseł staje się coraz bardziej liberalny w doborze stylu swojej czupryny i posuwa się w kierunku fryzjerskiej awangardy.

Postanowiliśmy pójść tym tropem i stworzyć 10 propozycji kolejnych fryzur dla Adama Hofmana . Zależało nam, aby zaprezentowane czupryny pasowały do jego złożonej osobowości i zawierały nutkę artystycznej ekspresji.

Oczywiście wierzymy w gust i wyczucie smaku pana posła. Mamy jedynie nadzieję, że nasze propozycje dostarczą mu inspiracji.